>

EVLİLİK

Evlilik Virüsünü Yok Etmenin Yolları

Evlilikten sıkılmaya mı başladınız? O zaman haberimizdeki önerilerimizi uygulayın!...
 
   
 
 
     

- İster iş arkadaşlarıyla bir gezi olsun, ister dil kursu ister dans kursu olsun, kendiniz için bir şeyler yapın. Bunun egoizm ile hiç bir ilgisi yok. Başkalarıyla sohbet ederken olaylara hep kendi açınızdan bakın ve değerlendirin. Böylece eşinize anlatacak yeni bir şeyleriniz olur.

- Konuşma tarzınızı değiştirin. Eşinizi yargılamayın. Mesela “Çok dağınıksın” demek yerine “Kendimi senin odanda iyi hissetmiyorum” deyin.

- Uzun zamandır ihmal ettiğiniz vücudunuz için harekete geçin. Spor tüm vücudunuza hem de ilişkinize iyi gelecektir. Haftada en az iki saat spor yaptıktan sonra vücudunuzu ve içinizde şehveti tekrar hissedeceksiniz. Eşinizden arzu ettiğiniz şeyi alın. Eğer size sarılmasını arzuluyorsanız, ondan size sarılmasını isteyin. Eğer bunu yapmak istemiyorsa, ona mutlu olmadığınız ve ondan gerekirse ayrılabileceğinizi hissettirin.

- İlişkinize biraz temiz hava getirin. Ayda en az bir kere sadece ikinizin baş başa kalabileceği bir hafta sonu ayarlayın. Bunu yaparken bulunduğunuz yerden tamamen farklı bir ortamı seçin.

- Kocasının sürekli cinsel istek içerisinde olduğunu düşünen kadınlar bir hayli yanılıyorlar. Erkekler fantezilerden hoşlanır. Kolay elde edilen bir eş onları zamanla artık heyecanlandırmayacaktır. Eşinizi tekrar heyecanlandırmanın yollarını bulmanız pek de zor olmasa gerek.

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>