>

GÜZELLİK

RoC Retin-OX™+ ile 10 yaş genç görünüm

RoC, yeni Retin-OX™+ürünleri ile kırışıklıklara karşı savaşmakda devrim yaratıyor… Tıklayın ROC'dan kırışıklara karşı serum kazanın...
 
   
 
 
     
RoC ‘un yeni formülleri ile güçlenen ve yeni ürünleri ile zenginleşen Retin-OX™+ ailesi kolajen sentezini 2 katına kadar çıkartarak cildin doğal olarak tam 10 YAŞ GENÇ GÖRÜNÜM kazanmasını sağlıyor.

Her gülümsediğinizde ya da kaşlarınızı çattığınızda, bu mimik
hareketleri cildinizi kırıştırabilir. Zaman içinde tekrarlanan bu hareketler mimik çizgilerini oluşturur; kaz ayağı, alın ve kaşlar arasında ki kırışıklıklar, burun ve çene arasındaki çizgiler… Zamanla bu çizgiler derin kırışıklıklar haline dönüşürler, görüntünüz sabitleşir ve yüzünüz gençklik ifadesini kaybeder.

Profesyonel dolgu maddeleri ile kırışıklıklar ve ince çizgilerden kurtulmak en hızlı çözüm olarak bilinse bile, bu uygulamalar cildin doğal görünümünü ve ifadesini bozan sonuçlar doğurabilir, mimikleri yok edebilir.

Yeni Retin-OX™+içerdiği saf A Vitamini ve aktif minerallerin özel bileşimi olan RETINOL AUTO-REPAIR (AR) KOMPLEKSİ
ile cildin doğal kolajen sentezini 2 KATA kadar çıkartarak kırışıklıkların içeriden dolgunlaşmasını, ince çizgiler, mimik çizgileri ve derin kırışıklıkların görünümünün hafiflemesini sağlıyor. Doğal bir dolgu maddesi olarak çalışıyor, kırışıklıkları içerden dolduruyor ve görüntünüzün doğal kalmasını sağlayarak genç görünüm kazandırıyor.

“RoC Retin-OX™+ile 40 yaşında olmak çok güzel, özellikle 30 yaşında görünüyorsanız.”


YENİ Retin-OX™+ KIRIŞIKLIKLARA KARŞI SERUM

Cilt tipine göre 2 farklı çözüm;
Retin-OX™+ailesinin en yeni 2 üyesi olan
Retin-OX™+Serum Max ve
Retin-OX™+ Serum Soft

içerdiği FINISOFT, COVIOX ve RETINOL AR KOMPLEKSİ ile
düzenli uygulama sonucunda;

- Kırışıklıkları içeriden doldurur, mimik
Çizgilerinin görünümünü hafifletir. Cilt yenilenerek gençlik ifadesini gözle görülür şekilde yeniden kazanır, ama doğal görünümünü de koruyarak !

- HIP (High Internal Phase) teknolojisi ile ciltte hemen hissedilen ve etkisini uzun sure koruyan yumuşacık ve kadifemsi bir dokunuş bırakır.

- COVIOX teknolojisi anti-oksidan, enflamasyon giderici ve iritasyon önleyici etkisi ile cildin erken yaşlanmasını, kızarıklıkları ve tahrişi önler.

KDV Dahil Tavsiye Edilen Tüketici Fiyatı: 74,75 YTL.

-------------------------------------

Cosmoturk.com'u 5 arkadaşına tavsiye eden her hafta 10 şanslı Cosmoturk okuru ROCdan ‘Retin-OX™+ Kırışıklıklara karşı serum" kazanyor.

KAZANMAK İÇİN TIKLAYIN!...-------------------------------------Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>