>

AŞK - CİNSELLİK

İlişkinizin Yürüme Şansı Nedir?

Sevgiliniz 30`lu, siz 20`li yaşlardaysanız. Peki o zaman ne yapmalısınız?
 
   
 
 
     

“SİZİN DAHA ÇOK PARANIZ VARSA”

ZAYIF


Erkekler yetiştirilirken finansal olarak başarılı olmaları gerekliliği bilinci ile yetiştirilirler, bu nedenle size uygun olmadığını düşünecektir.

Becerilerini öne çıkarın: İster güncel olaylar hakkındaki bilgisi, ister elektronik cihazlar üzerine dehası olsun, ilgi duyduğu konular ve belirli alanlarda onun görüşünü ve desteğini isteyin. Size ne kadar çok destek verdiğini gördüğünde, ilişkide kendini daha güçlü hissedecektir.

“O İÇİNE DÖNÜK; SİZ DIŞA DÖNÜK BİR YAPIDAYSANIZ”

ŞÖYLE BÖYLE

Sosyal hayatınızı paylaşmak isteyeceksiniz. Başlangıçta sizi memnun etmek için çaba gösterse de, zaman içerisinde kendisini çekmesi sizi hayal kırıklığına uğratabilir.

Sosyal yönleri ortaya çıkarın: Arkadaşlarınızla olduğunuz ortamlara ve önemli etkinliklere onu da dahil edin. Sizinle geldiğinde, dans etmek için onu yalnız bırakmayın; çevrenizdeki kişilerle tanıştırın, ortak yönlerini öne çıkarın. Unutmayın, içe dönük kişiler genelde teke tek sohbetleri tercih ederler.

“O DIŞA DÖNÜK; SİZ İÇE DÖNÜK BİR YAPIDAYSANIZ:”

ZAYIF


Sosyal aktiviteler, kişiye belirli bir etkileşim ve statü getirir. Erkek arkadaşınız sizden bu ortamlarda, ona yapışmadan ve yüzünüzü asmadan eşlik etmenizi bekleyecektir.

LCV'lere olumlu yanıt verin: Bu, ona, onu ne kadar önemsediğinizi gösterecektir. Karşılaşacağınız kişiler hakkında önceden size bilgi vermesini isteyin (işleri, hobileri, tutkuları vs). Karşılaştığınızda havadan sudan konuşmak için elinizde bazı malzemelerin olması kendinizi rahat hissetmenizi sağlayacaktır. Yakın bulduğunuz arkadaşları ile birlikte program yapmayı önerin.

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>