>

MODA - STİL

Kapitoneli havalı çantalar

Matraş’ın 2010 İlkbahar Yaz koleksiyonunda yer alan kapitone nakışlı çantalar göz dolduruyor.
 
   
 
 
     
MATRAŞ’TAN KAPİTONE ÇİZGİLER

Farklı çizgileri ile bu sezonun gözde modellerini kadınların beğenisine sunan Matraş, çantaları ile bu yazın vazgeçilmez detayları arasında yer alacak. Hem gece hem gündüz kullanım konforunun sunulduğu Matraş kapitone nakışlı çantalar tüm şıklıkları ile beğeniye sunuluyor.

Matraş, 2010 İlkbahar-Yaz koleksiyonunu son derece şık, albenili, fonksiyonel ve asil; farklı çizgileri, alışılmadık ve iddialı renkleri kadar şık ayrıntılarıyla da göz dolduruyor. Çantalarda “kapitone” tabir edilen ve örgüyü andıran, ince deri işçiliği ile öne çıkan modeller, gösterişli bir toka ile tamamlanıyor. Kapitone modellerinin aksesuarları da çantayı tamamlamak üzere uyumlu renklerle bezenmiş.

Matraş kapitone çantalar da gece kullanım ve gündüz kullanım için ortak çizgiler oluşturuldu. Rugan parçaların ve aksesuarların sıkça kullanıldığı çantalar yazın gözdesi olmaya aday. Çantalarının içinde her şeyin olmasını isteyen kadınlar için hafif malzemelerden yapılan Matraş kapitone çantalar 2010 ilkbahar-yazının iddalı modelleri arasında yer alıyor.
 
Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>