>

DİĞER HABERLER

Oksiart Ulus’ta

Emel Yılmaz Artok’a ait olan Oksiart, bundan sonra Ulus’taki yeni binasında hizmet verecek...
 
   
 
 
     

Eczacı Emel Yılmaz Artok’un kurucusu olduğu Oksiart Medikal Estetik ve Güzellik Merkezi, Ulus’taki yeni adresinde hizmete başladı. Tüm detayların özenle düşünülerek yaratıldığı adreste, en yeni estetik uygulamaları gerçekleştirilmekte. Konusunda uzman doktorları, son teknoloji cihazları ile beğeni toplayan merkez, hastalara en yüksek konforu sağlama iddiasını taşıyor. Oksiart’ta, şehrin gürültüsünden uzaklaşıp keyifli bir müzik eşliğinde, her odasında duş bulunan kaliteli bir ortamda, dinlenmek ve rahatlatıcı uygulamaların tadını çıkarmak mümkün.

Yeni açılan Oksiart’ta, Ağustos ayına özel bir de kampanya var. Yazı güzel karşılamak isteyenler için hazırlanan bu sürpriz sayesinde, merkezdeki uygulamalardan herhangi birini paket olarak satın alanlar, 6 seansta 5 kiloya kadar incelme sağlayan Ozon Sauna terapisinden ücretsiz olarak faydalanabilecekler.

Zayıflama, yüz ve cilt sorunlarına çözümler, sarkma ve çatlaklar, kırışık tedavileri gibi pekçok konuda hizmet veren merkezde, Ozon, LPG, Botox, Karboksiterapi, Radyo Frekansı ile Zayıflama ve Lazer tedavisi de uygulanıyor.


Oksiart Medikal Estetik Merkezi Tel: 0212 263 04 00 – 01
Adnan Saygun Cad. No.21-9 Ulus / İstanbu
Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>