>

DİĞER HABERLER

Onur Air bileti almak saniyelik iş...

Onur Air, internetten bilet satış uygulamasına başladı.
 
   
 
 
     
Onur Air, internetten bilet satış uygulamasına başladı. İç hatlara başladığı 9 Aralık 2003 tarihinden itibaren geçen 10 aylık süre içerisinde 1 milyon 269 bin yolcu taşıyan Onur Air, 16 Eylül 2004 tarihinde başlattığı internetten bilet satışı uygulamasında bugüne kadar 4 binin üzerinde bilet sattı.

Her geçen gün artan yolcu trafiğinde internet kullanıcılarına kolaylık sağlamak amacıyla başlatılan uygulamada en üstün güvenlik sistemleri kullanılıyor. Onur Air’in www.onurair.com.tr adresine giren kişi istediği tarih ve gitmek istediği parkuru yazdıktan sonra kredi kartı bilgilerini girerek sanal ortamda biletini satın alıyor. Böylece muhtemel rezervasyon sıkışıklıklarından da etkilenmeyen yolcular havaalanına gittiklerinde kimliklerini gösterip bir imza karşılığında biletini alarak uçuyor.

Kredi kartıyla satın alınan biletlerdeki rezervasyon değişiklikleri ve iptaller için ise haftanın 7 günü 24 saat hizmet veren (0212) 662 97 97 numaralı rezervasyon merkezi aranarak gerekli işlem yaptırılıyor. Kredi kartıyla internet ortamından bilet satın alanlar rezervasyon değişikliği ve iptal gibi durumlarda diğer yolcularla aynı haklara sahip bulunuyor.

İnternetten bilet satış uygulaması ev ve ofis ortamındaki bilgisayar kullanıcılarının yoğun talebini karşılamaya yönelik olarak devreye sokuldu. Avrupa’daki düşük maliyetli havayolu şirketlerinin bazılarının toplam satışlarının yüzde 90’ı internet ortamında gerçekleştiriliyor.

Onur Air’den elektronik ortamda bilet alanların kredi kartı numaraları özel bir güvenlik sistemi sayesinde işlem sona erdikten sonra saklanmayarak siliniyor.Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>