>

DİĞER HABERLER

Oruçoğlu Omega-3 Şimdi 4 Litrelik Ambalajlarda

Oruçoğlu, sofralarınızın doğal sağlık ve lezzet iksiri Omega-3 İlaveli Ayçiçek Yağı’nı, yeni 4 litrelik ambalajında satışa sunmaya başladı.
 
   
 
 
     
Türkiye’de ilk defa Oruçoğlu Yağ tarafından üretilen ve satışa sunulan Omega-3 İlaveli Ayçiçek Yağı, şimdi 4 litrelik yeni ambalajında tüketicisiyle buluşuyor. Oruçoğlu, Türkiye’nin her köşesindeki tüketicisine daha rahat ve etkin şekilde ulaşabilmek için 4 litrelik ambalajını piyasaya çıkardı.

Oruçoğlu Yağ Sanayi’nin uluslararası bir şirket olan Roche firması uzmanlarıyla yaptığı 3 yıllık ar-ge çalışması sonucunda üretimini gerçekleştirdiği Omega-3 İlaveli Ayçiçek Yağı’nı pastadan salataya, kızartmadan tüm et ve sebze yemeklerine kadar mutfağınızda rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Omega-3 İlaveli Ayçiçek Yağı; sağlıklı ve dengeli beslenmek isteyen tüketicilerin gereksinimlerine de yanıt veriyor. Kalp sağlığı, hücre ve beyin gelişimi için gerekli olan ve vücut tarafından üretilmeyen bir grup çoklu doymamış asidi içeren Omega-3 ilaveli Ayçiçek yağı, E vitamini ve diğer yararlı maddelerle de destekleniyor.

İçerdiği E vitamini ve anti-oksidanlar sayesinde kalp ve damar hastalıkları riskini en aza indiren ve kış boyunca vücudunuzda biriken toksinleri atmanızı sağlayan Oruçoğlu Omega-3 ilaveli ayçiçek yağını, aile sağlığınız açısından mutfaklarınızda güvenle kullanırken, yemeklerinize kattığı lezzete de doyamayacaksınız.

Ayrıntılı Görmek İçin Resmin Üzerine Tıklayınız...


Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>