>

DİĞER HABERLER

Oscar'a aday filmler mavi gişe'de

Club Nokia üyesi sinema tutkunları, Oscar’a aday "Seabiscuit" ve "Cold Mountain" filmlerini yine özel fiyatlarla izleyebilecek...
 
   
 
 
     
CLUB NOKIA, OSCAR’A ADAY FİLMLER
İLE “MAVİ GİŞE”DE

Club Nokia üyesi sinema tutkunları, 13 Şubat 2004 tarihinde vizyona giren Oscar’a aday filmleri Atlas, Tepe CinemaxX ve Galleria Prestige sinemalarındaki özel “Club Nokia” salonlarında izleme şansını yakalıyor

Club Nokia, Atlas, Tepe CinemaxX ve Galleria Prestige sinemalarındaki özel “Mavi Gişe” salonlarında sinemasever Club Nokia üyelerine uygulanan özel indirim ile 13 Şubat 2004 vizyona girecek Oscar’a aday filmlerini izleme şansını sunuyor. Oscar’a aday “Sea Biscuit” (Zafer Yolu) ve “Cold Mountain” (Soğuk Dağ) adlı filmlerin gösterimde olacağı özel “Mavi Gişe” salonlarında indirimden yararlanacak Club Nokia üyelerinin gişede üye kartlarını göstermeleri yeterli olacaktır.

Jude Law, Nicole Kidman ve Renee Zellweger’ın rol aldıkları, en iyi kurgu ve en iyi sinematografi dallarında aday olan “Cold Mountain” filminde, ayrıca Jude Law en iyi aktör, Renee Zellweger ise yardımcı kadın oyuncu dalında Oscar’a aday gösterilmiştir. Tobey Maguire ve Jeff Bridges’ın rol aldıkları “Sea Biscuit” filmi ise en iyi film, en iyi kostüm, en iyi ses montajı, en iyi sanat yönetimi, en iyi uyarlama, en iyi kurgu ve en iyi sinematografi dallarında 7 dalda Oscar adaylığı ile bu yarışı önde götüren filmlerden biri olarak görülmektedir.

Club Nokia farkıyla bu eşsiz fırsatı yakalayan şanslı Club Nokia üyeleri, “Mavi Gişe” uygulaması hakkında ayrıntılı bilgiye www.clubnokiamavigise.com adresinden ulaşabilirler.

Club Nokia, üyelerine, teknoloji ve eğlencenin tüm olanaklarından faydalanabilecekleri fırsatlar sunmaya devam edecek.

“Mavi Gişe” film programı :
Atlas : Seabiscuit (Zafer Yolu)
Tepe CinemaxX : Cold Mountain (Soğuk Dağ)
Galleria Prestige : Cold Mountain (Soğuk Dağ)
Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>