>

DİĞER HABERLER

Oyun Atölyesi 16 Ekim'de Sezonu Açıyor!

Oyun Atölyesi "Dolu Düşün Boş Konuş" ve "Ermişler ya da Günahkarlar" oyunlarıyla sezonu açıyor. Ayrıntılar için tıklayın!
 
   
 
 
     
Oyun Atölyesi'nin kuruluş oyunu olma özelliğini de taşıyan ve 250 kez seyirci karşısına çıkmaya hazırlanan "Dolu Düşün Boş Konuş"ta Zuhal Olcay ve Haluk Bilginer'in yanı sıra Bülent Emin Yarar, Şenay Gürler ve Sermiyat Midyat rol alıyorlar. Eleştirmenler tarafından "endişe tutsakların kara güldürüsü", "yasak tanımayan düşünceler", "içimiz dışımız bir mi?" biçiminde değerlendirilen Steven Berkoff'un komedisini Haluk Bilginer yönetti.

"Dolu Düşün Boş Konuş" 16 Ekim'den başlayarak her Perşembe-Cuma:20.30, Pazar:16.00 oyun atölyesi'nde seyircisiyle buluşuyor.


Türkiye'de ilk kez sahnelenen gerilim tiyatrosu örneği "Ermişler ya da Günahkarlar"...

Geçtiğimiz sezon 100'ün üzerinde oynanan Antony Horowitz'in yazdığı, Zeynep Avcı'nın çevirdiği, Işıl Kasapoğlu'nun yönettiği "Ermişler ya da Günahkarlar" bu sezon da tiyatroseverlerin karşısında Haluk Bilginer, Bülent Emin Yarar, Şenay Gürler'in rollerini paylaştıkları oyun için, eleştirmenler şu değerlendirmeleri yapmışlardı: "tiyatro sahnesinde gerilim*, "ermişlerden misiniz, günahkarlardan mı?", "deliliğin sonsuz gecesinde", "iki çizgi arasında yaşananlar"...

"Ermişler ya da Günahkarlar" 18 Ekim'den başlayarak her cumartesi 20.30'da oyun atölyesin'nde...


Gişe tel: 0 216 345 39 39
www.oyunatolyesi.com
Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>