>

DİĞER HABERLER

Pastacılık kursu

Hanımlara her Salı ücretsiz pastacılık kursu...
 
   
 
 
     
Hanımlara her Salı ücretsiz pastacılık kursu

Lezzet ustası Emin, pastanın sırrını öğretiyor

Geleneksel tatları, günümüzün damak zevkiyle bütünleştiren 30 yıllık lezzet ustası Emin Pastaneleri, büyük rağbet gören pastalarının sırrını hanımlarla paylaşıyor. Emin Pastaneleri, hanım müşterileri için özel pastacılık kursları düzenleyecek.

Emin Pastaneleri’nin hanımlar için ücretsiz düzenlediği pastacılık kursları, Mart ayı boyunca gerçekleştirilecek. Emin Pastanesi ustalarının maharetli ellerinden çıkan ünlü pastaların inceliklerini öğrenmek isteyen hanımlar, her Salı günü saat 13.00-15.00 arasında bu kurslara katılabilecekler. Kursta, pasta yapımı ile birlikte, pasta süslemeciliğinin püf noktaları da öğretilecek.

Servis imkanı

Emin Pastaneleri’nin Büyükçekmece’deki üretim merkezinde gerçekleştirilecek pasta kursuna katılmak isteyen hanımlar için, her Salı ücretsiz servis sağlanacak. Kurs servisleri, Emin Pastanesi’nin, Ataköy 1. Kısım Çarşısı No. 1 Bakırköy adresindeki Ataköy Şubesi’nin önünden saat 12.00’de kaldırılacak. Kursa kayıt ve ayrıntılı bilgi için 0212 886 88 66 numaralı telefondan Seda Aydın’a başvurulabilecek.
Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>