>

AŞK - CİNSELLİK

Sevgiliye Hediye

Sevgilinize hediye almaya karar verdiniz ama nasıl bir hediye alacağınız hakkında fikriniz yoksa, işte size altın değerinde öğütler.
 
   
 
 
     

Kıyafet alıyorsanız: Her gün işe giyebileceği veya ihtiyacı olan siyah boğazlı kazak yerine daha özel bir durumda giyilebilecek kıyafetler seçin. Mesela saten bir bluz, abiye bir elbise gibi..

Pantalon almak her zaman risklidir, üstlerin uyma ihtimali hep daha yuksektir.

Beraber bakmadıysanız ve ayağına deneyip rahatlağını onaylamadıysa, hediyenizi ayakkabıdan yana kullanmanızı pek önermeyiz ama illaki almak istiyorsanız, seçiminizi yüksek topuklu, o nadiren giyilen gece ayakkabılarından yana kullanın ve değiştirme kartı almayı ihmal etmeyin.

Çanta güzel bir hediyedir. Çantayı seçerken, hediyeyi aldığınız kişinin yoğun olarak kullandığı renklere göre seçmekte fayda var. Siyah ağırlıklı giyinen kızlar, kahverengi çantaların, kahverengi ağırlıklı giyinen kızlar siyah çantaların pek hakkını veremezler.

Şık bir cüzdan da güzel bir hediyedir. Çok sonra açılacak bir iç gözüne bir not da sıkıştırısanız süper olur.

Parfüm almak anlamlı olsa da, kimi zaman sizi hediye seçiminde kolaya kaçmış gibi gösterebilir.

Tesir gücü en yüksek hediyelerden biri, bir dialog esnasında geçen bir konuya ilişkin bir hediye gelmesidir.

Tesir gücü en yüksek hediyelerden bir diğeri ise, alışveriş ederken uzunca üzerinde durduğu bir şeyi hafızaya alıp, sonra gidip onu almaktır.

Takıların tesirinden bahsetmemize gerek yok tabi ancak takı seçimi ilişkinin durumu göz önüne alınarak yapılmalıdır. O an ilişkinin taşıdığı anlamdan daha çok şey ifade eden hediyeler veya ilişkinin anlamına göre sıradan hediyeler tepki yaratabilir.

Çikolata güzel bir hediye olmakla beraber, kalıcılık arz etmediği için özel günlerde destekleyici olarak kullanılmalıdır veya rastgele bir günün hediyesi olarak alınmalıdır.

Evcil hayvanların hediye olarak alınırken kişinin evinin uygunluğu, hayvan sevip sevmediği ve hayvana bakacak vaktinin olup olmadığı gibi ana unsurların önemine ek olarak, akıldan çıkarmamak gereken psikolojik bir boyut vardır. Evcil hayvan hediyeleri bağlılık, devamlılık, paylaşım fikirlerini uyandırır.. Ciddi ve uzun bir ilişki düşünmediğiniz kişilere almayın, kalplerini kırmayın.

Hediye alırken kişiye özel olmasına dikkat edin. Mesela isme özel çikolata,kolye,bileklik vs.

Mesela sevgilinizin doğum günü ona bir hediye aldınız diyelim. Onu buyur hayatım hediyen deyip vermek yerine en basitinden orta yada büyük boş bir pasta kutusu bulup (pastaneden isteyin hemen verirler) hediyeyi onun içinde verirseniz pasta bekleyen ve onu kesmeye hazırlanan sevgilinizi şaşırtabilir ve daha güzel bir etki bırakabilirsiniz.

İnanın bana böyle yaptığınızda sevgilinizde daha güzel etki bırakır onun gözünde çok daha romantik gözükebilirsiniz.

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>