>

DİĞER HABERLER

Profilo'dan akıllı bulaşık makinesi...

Profilo’nun düşük enerji harcamasına sahip, yüksek yıkama verimli A Sınıfı bulaşık makineleri, su, elektrik ve zaman tasarrufu sağlıyor.
 
   
 
 
     
Profilo bulaşık makineleriyle su, deterjan ve tuz sarfiyatına son

Profilo’nun yeni bulaşık makinelerinde artık “Makine dolmadı. Su da, deterjan da ziyan olacak” diye düşünmeye gerek yok. Kullanıcılar bulaşık miktarı az ise “Üst sepet yıkama” özelliği ile sadece üst sepette bulaşık yıkama olanağına sahipler.

A sınıfı enerji ve A sınıfı yıkama özellikleri sayesinde akıllı bulaşık makineleri, etkin temizliği, düşük elektrik ve su tüketimiyle birleştiriyor. Düşük su ve elektrik sarfiyatı yanında daha sessiz çalışması ve “Elektronik çalışma sistemi” de bulaşık makinelerinin özellikleri arasında bulunuyor.

Profilo bulaşık makineleri tuz kullanımını da suyun sertlik derecesine göre belirliyor. “Yenileme elektroniği” özelliği sayesinde, kullanılan suyun sertlik derecesi yüksek değilse makine gerektiği kadar tuzu devreye sokarak bu noktada da tasarruf sağlıyor.

Kirleri yumuşatarak yıkıyor

Maksimum temizlik için geliştirilen “Dönüşümlü yıkama tekniği”, bulaşıkların önce kirlerini yumuşatıyor. Bu işlem, bulaşıkların sıcak buharla temas etmesi ile gerçekleşiyor. Ön yıkama programı, beklemiş bulaşıkları sudan geçirmeden temizleme olanağı sunarken, daha az kirli bulaşıkların hızla temizlenmesi için hızlı yıkama programı tercih edilebiliyor. Gizli rezistanslar ise makinede kötü kokuların oluşumunu engelleyerek hijyene katkıda bulunuyor.

Kişiye özel kullanım kolaylıkları sunuyor

Profilo bulaşık makinelerinin, yüksekliği ayarlanabilir üst sepeti ile, iç hacim genişletilerek büyük boy bulaşıkların makineye rahatlıkla sığması sağlanıyor. Ayrıca bu bölüme çatal bıçak haznesi eklemek de mümkün. Bununla birlikte alt sepet raflarının katlanma özelliği, makinenin iç kullanım alanını artırarak kullanıcıya kolaylık sağlıyor.

Çok katlı su taşma emniyeti de, su taşmalarını ve kaçakları önlüyor.

www.profilo.com.tr
Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>