>

DİĞER HABERLER

Rinso Kadınları “Gülben” Dedi

Rinso’nun tüketicilerine yönelttiği “Rinso kadınını en iyi kim temsil eder?” sorusunun yanıtı Gülben Ergen oldu.
 
   
 
 
     

Ergen, 2014 yılında Rinso kadınlarının yüzü olacak. İlk reklam filminde Rinso’nun ünlü animasyon köpük karakteri ile kamera karşısına geçen Ergen, “Sen” şarkısının yeni düzenlemesini rol arkadaşına ithafen seslendirdi.

İletişim kampanyaları için markanın hayranlarını en doğru şekilde temsil edecek ismi arayan Rinso, soruyu doğrudan ürünlerini kullanan kadınlara sordu. Markanın ve kullanıcılarının değerlerini en iyi yansıtan isim olarak Gülben Ergen cevabını alan Rinso, sonucu Ergen ile paylaştı ve yeni bir işbirliği doğdu. İşbirliğinin ilk adımı, çekimleri Antalya’da tamamlanan reklam filmi oldu. Markanın dünyaca sevilen köpük karakteri Rinso ile Ergen’in kamera önüne geçtiği film için “Sen” şarkısını yeniden düzenleyen Gülben Ergen, şarkıyı sevimli rol arkadaşı için seslendirdi. Film Nisan ayında geleneksel medya kanallarında ve dijital dünyada yayınlanacak.

ERGEN: RİNSO TEMİZLİK, MİSSS GİBİ KOKULAR VE BİR HAYAT TARZI!

Gülben Ergen işbirliğine ilişkin; “Rinso iyi bir deterjandan öte bir hayat tarzını, bana çok yakın bir bakış açısını temsil ediyor. Rinso kadınlarının markalarının kampanyalarında beni görmek istemesinden daha gurur verici olan bana dair yaptıkları değerlendirmede on ikiden vuran tespitleri. Kendimi dostlar arasında hissediyorum. Onlarla hem tertemiz ve mis kokulu çamaşırlardan aldığımız keyfi hem de hayata dair çok daha fazlasını paylaşacağız, dostlarıma anlatacak çok hikayem var.” ifadelerini kullandı.

GÜLBEN ERGEN ÇÜNKÜ...

Rinso marka yetkilileri yaptıkları araştırmada elde ettikleri sonuçlara göre; “Gülben Ergen, yaşadığı hayattan keyif aldığı için tek düze değil çok yönlü olmayı, hayata karşı çocuksu bir merak taşımayı, içinde olduğu her duruma pozitif ve tatlı bir mizah duygusu ile bakmayı simgeliyor. Marka hayranlarımızın bu nedenle Rinso kadınlarının hayata bakışının somutlaşmış hali olan Ergen’i tercih ettiğine inanıyoruz.” dedi.


 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>