>

DİĞER HABERLER

Rock’n Roll’un devleri buluşuyor

ABD’nin New York kentinde 10 Mart’ta düzenlenecek Rock and Roll Hall of Fame (Rock’ın Ünlüleri) konseri için efsane isimler bir araya geliyor.
 
   
 
 
     
2003’te düzenlenecek Rock’ın Ünlüleri konserine davet edilen The Police’in yeniden bir araya gelebileceği haberi, hayranları arasında heyecan yarattı. Ünlü İngiliz ‘new wave’ topluluğu The Police’in birlikte sahne alması şimdilik Sting’in kararına bağlı.

1985’te dağılan The Police grubunun davulcusu Stewart Copeland, kendisinin ve gitarist Andy Summers’ın, grubun yeniden birleşmesine hazır olduklarını, ancak Sting’in hala "evet" demediğini söyledi.

Copeland, ayrıca Güney Afrika’nın eski Devlet Başkanı Nelson Mandela’nın özgürlüğe kavuşmasının 20. yılı dolayısıyla da kendilerinden bir konser beklendiğini belirtirken, "Aslında Sting’in yerine, Andy Summers’la U2’nun solisti Bono’ya gidip, bizimle sahneye çıkmasını istemeyi düşünüyoruz" dedi.

The Police’le birlikte Avustralyalı heavy-metal grubu AC/DC, İngiliz Elvis Costello ve The Clash 10 Mart’ta New York’ta düzenlenecek Rock’ın Ünlüleri konserinde, 60’ların Amerikalı soul müzisyenleri The Righteous Brothers, Bill Medley ve Bobby Hatfield ile sahneyi paylaşmaya davet edildiler.
Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>