>

DİĞER HABERLER

Saçlarda Igora Royal imzasıyla farkedileceksiniz!

Eczacıbaşı Schwarzkopf sunduğu “Igora Trend Collection” ile sezona damgasını vuruyor. Tıklayın...
 
   
 
 
     
“Baharat Dünyası” ile “Tarçın”, “Karanfil” ve “Zencefil”in lezzetini saçlara taşırken; “Viyole Tadı” ile “Kadife”, “Saten”, “İpek” ve “Şifon”un ateşli dokunuşunu yansıtıyor.

Yarattığı çarpıcı renk skalasıyla modaya yön veren Schwarzkopf, bayanların baş döndüren, göz kamaştıran saçlara sahip olmasını sağlıyor.

Saçlarda Baharat Lezzeti
       
Sezonun en sıcak, en yumuşak ve en kışkırtıcı renkleri Igora Royal‘in yeni “Baharat” serisinde buluşuyor. “Tarçın”, “Karanfil” ve “Zencefil”in aromatik tonları, bayanları egzotik renklerin lezzetli dünyasına çağırıyor. Baharat renkleri, Doğu’nun kışkırtıcı tonlardaki çekiciliği ile kadınlara vurucu bir güzellik kazandırıyor.

Sıcak ve yoğun tonlarıyla göz dolduran yeni “Baharat” renkleri, Igora Royal kullanan kuaförlerde, egzotik ve sofistike görünümden hoşlanan kadınların tercihi oluyor.

Viyole Tadı
       
Bu sezon, Igora Royal’in yeni “Viyole Tadı”, kızıl ve viyole renklerinin çarpıcı birlikteliği, kristal parlaklığı ve mükemmel kalıcılığı ile öne çıkıyor.
Viyole’nin enerjisi ve neşesi, Eczacıbaşı Schwarzkopf’un sunduğu “Igora Trend Collection” da saçlara yansıyor.

Kalıcılık, kristal parlaklığı, kızıl ve viyole renklerinin etkileyici karışımıyla birleşince moda renklerin ateşi hissediliyor. Yenilenen seride kadife, saten, ipek ve şifon renklerinin asil dokunuşu saçlara taşınıyor.

Igora Royal, C vitamini ve bakım setinin eşsiz bileşimi Color Energizer ile daha yoğun ve canlı renkler için saçlara enerji takviyesi sağlarken, yumuşaklık ve parlaklık kazandırıyor. Ayrıca üstün beyaz kapatma özelliği ile saçlar mükemmel görünüyor. Igora Royal, fark edilmeyi seven ve hayat dolu kadınlara, kuaförden, büyüleyen saçlarla çıkma fırsatı veriyor.
Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>