>

DİĞER HABERLER

Stelyo'nun aşkı benden sorulur!

Geçtiğimiz günlerde menajeri ve yakın dostu Stelyo Pipis'in Asuman Krause ile ilişkisini onaylamadığını söyleyerek sert bir çıkış yapan Erbil yine ünlü mankene yüklendi.
 
   
 
 
     
Erbil, ‘‘Ben arkadaşlarımın birlikteliklerine karışırım, bu en doğal hakkım’’ diye konuştu.

Mehmet Ali Erbil, önceki gün ‘‘Bir başka Gece’’ programının çekimlerinde Seda Sayan ile Gökhan Özen'i konuk etti. Gazetecilerin sorularını yanıtlayan Erbil, sert açıklamalarda bulundu.

Kısa süre önce, menajeri Stelyo Pipis'in Asuman Krause ile ilişkisini yorumlayan ve ‘‘Bu beraberliği onaylamıyorum’’ diyen ünlü şovmen, önceki günkü açıklamalarıyla da bu sözlerinin arkasında durdu:

‘‘Ben arkadaşlarımın birlikteliklerine karışırım. Onlar da benim ilişkilerime müdahale ederler. Bu en doğal hakkımız. Birbirimizi seviyor ve sayıyorsak, gerçek dostsak, bu geçerli. Birbirimizin ilişkilerine müdahale ederiz elbette...’’

Erbil, Seda Sayan'ın kendisini ayrı yaşadığı eşi Sedef Erbil'le buluşturduğu ve barıştırmaya çalıştığı yolundaki soruya ‘‘Seda Hanım'ın böyle bir misyonu yok. O, sadece hasta olanlara yardımcı oluyor. Allah’a şükür Sedef'in de bir hastalığı yok’’ yanıtını verdi.

Asuman Krause ise geçen hafta Hürriyet Gazetesi'nin pazar eki Gala dergisine yaptığı açıklamada, ‘‘Mehmet Ali'nin söyledikleri hakkında konuşmak istemiyorum.

Çünkü bana yakışmaz. Ancak beni rahatsız eden, üçüncü, dördüncü şahısların benim ilişkim hakkında konuşması. Bu da sinir bozuyor. Kimse benim özelim hakkında yorum yapamaz. Bence Stelyo da buna müsaade etmemeliydi. Bu anlamda hatası var’’ demişti.
Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>