>

KÜLTÜR-SANAT

Lacoste 2012 Sonbahar Kış Pre-Fall Koleksiyonu

Şimdi al, hemen giy...
 
   
 
 
     

2012-2013 Pre-Fall Sezonu için Felipe Oliveira Baptista Lacoste « Şimdi Al, Hemen Giy » konseptini dolaplarınıza getiriyor. Temmuz ve eylül ayları arasında mağazalarda hava durumunun değişimine göre yerini alacak şehirli ve sportif parçalar ile aldığınız ürünleri beklemeden hemen giyebilme imkanına sahip olacaksınız.

Hafif ceketler, ultra hafif ipek tül, Milano jersey’den yapılmış blazer ceketler sıcak günlerde giymeniz için koleksiyondaki yerlerini alıyor. Felipe Oliveira Baptista imzalı The Rugby elbise, mini polo elbise daha saf hali ile koleksiyonun en gözde parçası oluyor.

Lacoste stiline yeni bir dokunuş katan kloş etekler ise diz üstüne uzanırken sportif çizgisinden uzaklaşmıyor. Milano jersey kesimi ile tenis kortlarının ve golf sahalarının kraliçesi olacağa benziyor.

Sonbaharın bir adım ötesine geçebilmek için örme detaylı parçalara koleksiyonda özen gösterildiği anlaşılıyor.

Doğal renkleri buz grisi ve farklı beyaz tonları ile birleştiren koleksiyon sıcak bir renk skalası sunuyor.

Lacoste Pre Fall Koleksiyonu boyfriend çantalara, neo-klasik parçalara ve sportif tarzdan şehirli tarza geçiş için ideal bir seçenek olarak karşımıza çıkıyor.

Lacoste 2012 Pre Fall Koleksiyonu ile Felipe Oliveira Baptista, edgy ama son derece kullanışlı bir gardırop sunarak markanın prestijini kuvvetlendiriyor.

Etiketler: Lacoste, moda, stil
Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>