>

DİĞER HABERLER

Tatil sonrası motivasyon için

Bazen tatilden sonra işe dönmek çalışanlara zor gelebilir. Fakat tatil sonrasında işyerinizde motivasyonu canlandırmanın çok keyifli bir yolu var: Yelken.
 
   
 
 
     
Tatil sonrası motivasyon için

İstanbul Sailing Academy, yelken eğitimlerini kışın da sürdürüyor; üstelik eğitimlerde yelkenciyi sıcak tutan özel kıyafetler kullanılıyor.

Uzun süreli tatillerden sonra işe dönüş zaman zaman motivasyon kaybına neden olabilir. Bu nedenle, işverenlerin ve yöneticilerin, 10 günlük tatil sonrasında bu tür bir sıkıntı yaşamamak için çalışanlarını motive etmeleri büyük önem taşıyor. SEAS Group’a bağlı İstanbul Sailing Academy (İstanbul Yelken Akademisi), kurumlara özel yelken eğitimleriyle firmalardaki takım ruhunun canlı kalmasını sağlıyor.

Uzman eğitmenler tarafından verilen dersler sırasında, katılımcılar sadece yelken kullanmayı değil, kriz çözmeyi, ekip çalışmasını, motivasyonu, iş paylaşımını da öğreniyor.

İstanbul Sailing Academy’nin eğitim prgramları, her ölçekten firmaya, çok uygun fiyatlarla yelkenciliği öğrenme ve yelkenin tadına varma olanağı tanıyor.

Ayrıntılı bilgi (0216) 449 95 60 numaralı telefondan alınabiliyor.

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>