>

DİĞER HABERLER

Thalgo Yeni Bir Makyaj Temizleme Sistemi Geliştirdi...

"Denizden gelen sağlık ve güzellik anlayışı ile üretim yapan Thalgo, yeni bir makyaj temizleme sistemi üretti.
 
   
 
 
     
"Deniz suyu elementleri ile temizlik"

Yoğun temizleme özelliğine sahip olan bu temizleme grubu da diğer Thalgo ürünleri gibi, deniz suyu elementleri kullanılarak hazırlandı.

Yeni makyaj temizleme sistemi üçlü seriden oluşuyor. Kuru ve hassas ciltler için Pure Delicacy, normal veya karma ciltler için Pure Radiance, yağlı ciltlere için ise Pure Freshness adını taşıyan serilerin her birinde birbirinden etkin ürünler var. Geniş ürün yelpazesi sayesinde her cilt için ve cildin her ihtiyacı için özel ürüne rastlamak mümkün.

Thalgo makyaj temizleme grubundaki bütün ürünlerde bulunan Samphir*, cildi derinlemesine temizliyor ve cilde ferahlık veriyor. Boya maddesi içermeyen temizleyici formül, ciltt yüzeyindeki ve derinindeki bütün makyaj artıklarını temizliyor. Denizin canlandırıcı kokusunu doğal olarak bünyesinde taşıyan Thalgo cilt temizleme ürünleri, sabah ve akşam kullanılıyor.

Günün sonunda, denizin ferahlatıcı ve duru temizliğini cildinde hissetmek isteyenler için Thalgo temizleme serisi ideal bir seçenek.

Samphir* : Samphir, deniz kıyısında kayalık bölgelerde yetişen bir bitkidir. Dalgalardan fırlayan su tanecikleriyle sürekli temas eden bu bitki, deniz elementlerini de içerir. Kozmetikte, cilt temizleyicilerin etkin maddesi olarak, Thalgo tarafından kullanılır.
Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>