>

DİĞER HABERLER

Tüketici Ödülleri 18. Kez Sahiplerini Buluyor

18. Tüketici Zirvesi’nde tüketici sorunları ve “Tüketiciye Nasıl Odaklanacağız?” konusu masaya yatırılacak, tüketicilerin en beğendiği markalar ödüllendirilecek
 
   
 
 
     
Tüketici Ödülleri 18. Kez Sahiplerini Buluyor

18. Tüketici Zirvesi’nde tüketici sorunları ve “Tüketiciye Nasıl Odaklanacağız?” konusu masaya yatırılacak, tüketicilerin en beğendiği markalar ödüllendirilecek

08.03.2005 İSTANBUL

SIRKETHABERLERI.COM - Tüketici Haftası dolayısıyla Tüketici Dergisi ve İdem işbirliğiyle bu yıl 18.’si düzenlenecek “Tüketici Zirvesi”, 14-15 Mart tarihlerinde Polat Renaissance Otel’de gerçekleştirilecek. Açılışı Başbakan R. Tayyip Erdoğan ve İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş tarafından gerçekleştirilecek olan zirvede, kalitesine en çok güvenilen markalara verilen ‘Tüketici Ödülleri’ de 15 Mart’ta düzenlenecek törenle sahiplerini bulacak.

14-15 Mart Tüketici Haftası nedeniyle her yıl düzenlenen Tüketici Zirvesi, yönetim danışmanları, akademisyenler ve Türkiye’nin önde gelen şirketlerinden üst düzey yöneticilerin katılımıyla bu yıl 18. kez gerçekleştirilecek. Tüketici ve üreticilerin ortak bir çatı altında toplanacağı zirve, marka temsilcileri ile tüketicilerin buluşma noktası olacak. Metro Group Türkiye Temsilcisi Nurdan Tümbek, Anadolu Grubu Yön. Kur. Bşk. Tuncay Özilhan, AVEA Genel Müdürü Cahit Paksoy, AC Nielsen Türkiye Genel Müdürü Ali Danış, Danışman Yazar Dr. Resul İzmirli ve TürkBarter Yön. Kur. Bşk. M. Sırrı Şimşek, zirvede katılımcılarla buluşacak isimler arasında yer alıyor.

Zirvenin Odağı : Tüketiciye Nasıl Odaklanacağız?

Çeşitli konferanslara evsahipliği yapacak olan zirve bugünün ve geleceğin tüketici odaklı kurumlarının nasıl olması gerektiğini tartışmaya açacak. ‘Tüketiciye Nasıl Odaklanacağız?’, ‘Tüketiciyi Nasıl Dinleyeceğiz?’, ‘Tüketicinin Zihninde Nasıl Farklılaşacağız?’, ‘Tüketiciye Odaklanmak İçin Neler Yaptık?’, ‘Tüketici ve Marka’ ve ‘Tüketicinin Kalbine Giden Yol’ gibi farklı konu başlıkları, iş dünyasının önde gelen isimleri tarafından ele alınacak.

Tüketici Ödülleri de Sahiplerini Buluyor

Zirvede ayrıca Tüketici dergisi tarafından verilen ödüller de sahiplerini bulacak. 2.782 kişinin katılımıyla 6 ayda gerçekleştirilen ‘Markaların Tüketici Üzerindeki Etkileri’ konulu araştırma sonuçlarına göre, “Tüketici Beklentilerine Cevap Vererek Kalitesine En Çok Güvenilen Markalar”, bu kapsamda Tüketici Kalite Ödülü’ ile ödüllendirilecek.

Geçtiğimiz Yıl Kimler Ödül Almıştı?

Tüketici Zirvesi 2004’te Akmerkez, Migros, Tamek, Mercedes, Garanti Bankası, İpek Mobilya, Amerikan Hastanesi gibi farklı kategorilerde 43 ayrı marka ödüle layık görülmüştü. Aygaz, Axa Oyak, Yeşil Kundura, Tukaş ve Hamidiye Kaynak suları da bu yılın ödüle aday markaları arasında bulunuyor.
Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>