>

MODA - STİL

TopShop'tan anne adaylarına sürpriz

Hamile giyimi, Topshop imzası taşıyan yepyeni bir koleksiyon ile farklı bir anlam ve boyut kazanıyor....
 
   
 
 
     
TopShop'tan anne adaylarına sürpriz

Topshop, modayı yakından takip eden anne adaylarına özel olarak hazırladığı ‘b’ hamile koleksiyonu ile yepyeni bir akımının öncüsü olmaya hazırlanıyor. Bambaşka dönemler, tarzlar ve öğelerden ilhamını alarak yarattığı kendine özgü çizgisiyle heyecan ve tutkusunu birbirinden ilginç koleksiyonlarına yansıtan Topshop tarzları, şimdi de bebeklerini kucaklarına almak için sabırsızlanan anne adaylarının heyecanına ortak oluyor. Topshop, ‘b’ hamile koleksiyonundaki birbirinden rahat, şık ve sezon trendlerini yansıtan kıyafetler ile modern anne adaylarına, alternatif bir hamile giyim tarzı sunuyor.

‘b’ hamile koleksiyonundaki iki ana tarzda kendinize uygun kıyafetler bulma imkanınız var. Birinci tarzı, günlük giyilebilecek, rahat hareket etmenizi sağlayan pantolonlar, motifli t-shirt’ler, denim mini etekler ve Topshop’ın çok sevilen dar paçalı jean’leri oluşturuyor. İkinci tarzda ise feminen şıklığa önem veren hamile bayanlar için önden bağlanan jarse elbiseler, ipek ve şifon baskılı baby doll elbiseler, kaşkorse önlükler, pul ve payetlerle işlenmiş tunikler mevcut.

‘b’ hamile koleksiyonundaki tüm giysiler, hamile bir bayanın bu dönemi en konforlu şekilde geçirebilmesi için tasarlanmış. Klasik hamile giyimine özgü bir tarz olan ve şişen karnın altına yereştirilen lastikler yerine, kalça bölgelerinin iç kısmına yerleştirilen ayarlanabilir kemerler ile hamile bayanlar, bu dönemde kendilerini rahat hissediyorlar.

Hamilelik döneminde hem trendleri yakından takip etmek isteyen hem de rahatına düşkün olan tüm genç anne adayları, Topshop koleksiyonunda yer alan giysileri, 36-46 arası bedenlerde ve tüm pantolonları daha uzun boylarda bulma şansına sahip.
Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>