>

MODA - STİL

“The Hilfigers” Ailesi İlk Kez İstanbul’da!

Dünyaca ünlü marka Tommy Hilfiger’ın global reklam kampanyalarında yer alan, ‘The Hilfigers’ ailesi ilk kez İstanbul’a geliyor.
 
   
 
 
     

Tommy Hilfiger Group’un reklam kampanyalarında sekiz sezondur rol alan ‘The Hilfigers’ ailesinin üç üyesi, 12-15 Haziran 2014 tarihlerinde ülkemizi ziyaret ediyor. ‘The Hilfigers’lar, seyahatleri boyunca İstanbul’un tarihi güzelliklerini keşfederken, Tommy Hilfiger Zorlu Center AVM’de gerçekleşecek özel davete de ev sahipliği yapıyor.

Ailenin üç üyesi; RJ King, Julia Hafstrom ve Bernard Fouquet 12 Haziran Perşembe akşamı, Tommy Hilfiger Zorlu Center AVM’de düzenlenecek özel davette, cemiyet hayatının tanınmış simaları, televizyon ve sanat dünyasının ünlü isimleri, bloggerlar ve Hilfiger Club müşterileriyle bir araya gelecek. Gecede DJ David Şaboy konuklara özel bir performans sergileyecek. Hilfiger’lar 13-14 Haziran günlerinde ise Kapalıçarşı, Topkapı Sarayı, Sultanahmet ve İstanbul Boğazı gibi İstanbul’un tarihi ve simgesel mekânlarını ziyaret edecek.

Tommy Hilfiger, ‘The Hilfigers’ ailesinin İstanbul’a seyahatleri hakkında duyduğu heyecanı; “Hilfiger’lar, markamızın preppy stilini en iyi biçimde yansıtıyor. Ailenin eğlenmeyi seven yaklaşımı, dünyanın her yanında ilgi görüyor. Sezonun reklam kampanyasının ruhunu böyle özgün biçimde İstanbul’a taşımaktan heyecan duyuyorum” sözleriyle dile getiriyor.

Bugüne dek sekiz sezon boyunca markanın reklam kampanyalarında yer alan ‘The Hilfigers’ ailesiyle, plajlardan, yelkenli teknelere, üniversite kampüslerinden tenis kortlarına ve kayak pistlerine kadar pek çok mekânda çekim gerçekleştirildi.

 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>