>

GÜZELLİK

Yenilenmenin sihri...

Yves Rocher bakım kabinlerinde, 75 dakika boyunca yenilenmenin keyfini yaşayın…
 
   
 
 
     
Yenilenmenin sihrini Yves Rocher bakım kabinlerinde yaşayın

Ürün çeşitliliği ve hizmet kalitesi ile yenilenen Yves Rocher bakım kabinlerinde, 75 dakika boyunca yenilenmenin keyfini yaşayın…

Kendinizi Yves Rocher kabin bakım uzmanlarına teslim edin, yenilenmenin keyfini çıkartın…

Yves Rocher bakım kabinlerinde uygulanan cilt bakım ürünleri yenilendi. Beş yeni cilt bakımından biri mutlaka sizin için! Yeni bakımları deneyip tanımanız amacıyla 1-30 Kasım 2004 tarihleri arasında tüm yeni bakımlarda liste fiyatı üzerinden %30 indirim uygulanıyor.

Cilt tipinize uygun bakım düzenli olarak uygulandığında cildiniz canlı, pürüzsüz ve yumuşak bir görünüm kazanır.


Huzurlu ve keyifli bir ortamda, rahat bir yatağa uzanın… Gözlerinizi kapatın ve size özel bakımlardan indirimli fiyatlarla yararlanın. Diplomalı Yves Rocher estetisyenlerinin sihirli dokunuşlarıyla, %100 saf bitkisel Yves Rocher ürünlerinin mükemmel işbirliğini uzun süre unutamayacaksınız. Bakım sonrasında kendinizi günlük yaşamın tüm stresinden arınmış, tamamen yenilenmiş ve mükemmel hissedeceksiniz…

Derinlemesine Arındırıcı Bakım: Her cilt tipine uygun, 45 dakikalık bir bakımdır. Kasım ayı boyunca tanıtım amacıyla 55 Milyon TL yerine 38.5 Milyon TL’ye uygulanmaktadır.

Hassas Ciltler için Özel Bakım: Hassas ciltlere gereken özel ilgiyi bulacağınız bakımın süresi 75 dakikadır. Kasım ayı boyunca tanıtım amacıyla 75 Milyon TL yerine 52.5 Milyon TL’ye uygulanmaktadır.

Dengeleyici Bakım: Yağlı ciltlere özel 75 dakikalık bir bakımdır. Kasım ayı boyunca tanıtım amacıyla 55 Milyon TL yerine 38.5 Milyon TL’ye uygulanmaktadır.

Besleyici Bakım: Kuru ciltler için uygun olan bu yoğun bitkisel bakım uygulaması 75 dakika sürmektdir. Kasım ayı boyunca tanıtım amacıyla 55 Milyon TL yerine 38.5 Milyon TL’ye uygulanmaktadır.

Yenileyici (Anti-age) Bakım: Her cilt tipi için uygun olan bu bakım, %100 bitkisel DNA ve RNA kompleksleri içeren ürünlerle uygulanmakta ve 75 dakika sürmektedir. Kasım ayı boyunca tanıtım amacıyla 80 Milyon TL yerine 56 Milyon TL’ye uygulanmaktadır.

İstanbul’da, Carrefour, Metrocity, Nişantaşı ve Galleria, Ankara’da Armada Alışveriş Merkezi ve Adana şubelerinde uzman estetisyenleri ile hizmet veren Yves Rocher Bakım Kabinleri hakkında detaylı bilgiyi www.yvesrocher.com.tr sitesini ziyaret ederek alabilir, randevu alabileceğiniz Yves Rocher kabinlerinin adres ve telefonlarını öğrenebilirsiniz.


Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>