>

MODA - STİL

Fashion Week Istanbul Dice Kayek Sonbahar/Kış 2022-2023

Fashion Week Istanbul kapsamında 17 Mart Perşembe günü saat 13:00’da Soho House Istanbul’da ve aynı zamanda fashionweek.istanbul adresinde yayınlanan bir moda filmi eşliğinde sundu.
 
   
 
 
     

Dice Kayek’in Sonbahar/Kiş 2022-2023 koleksiyon videosu için bu sefer genç Türk yönetmen Fora Norman ile çalışıldı.

Paris Fashion Week resmi takviminde yer alan tek Türk markası olan Dice Kayek, bu sezon da Fashion Week Istanbul kapsamında Sonbahar/Kış 2022 – 2023 koleksiyonunu yine dijital bir sunum ile tanıtıyor.

Paris’in kalbi, Saint Germain des Prés’de yer alan Dice Kayek butiğinde Paris Fashion Week’te dijital sunumu da desteklemek amacıyla koleksiyon sunumu gerçekleştirildi. Çok başarılı geçen bu sunuma, Türk, Avrupa, Amerika ve Ortadoğu ülkeleri yoğun ilgi gösterdi. Paris’te gerçekleşen koleksiyon sunumunun ardından marka şimdi de, Fashion Week Istanbul kapsamında koleksiyonunu modaseverler ile buluşturacak.

Dice Kayek’in Sonbahar/Kış 2022 – 2023 koleksiyonu, içinde olmayı hayal ettiğiniz, istediğiniz pozitif duruma ulaşmanızı sağlayan neşe ve sevinç havasına ithafen tasarlandı. Tempolu dans etme, bedeni hareket ettirme isteği ve ruhun ışığını yansıtan parlak giysilerin yer aldığı koleksiyonda siyah, lacivert, altın ve gümüş renkleri öne çıkıyor.

Uçuşan kumaşların yanında, Dice Kayek’in imza haline gelen kumaşları, payetler, el işlemeleri, çiçekler, kristal işlemeler ve püsküller gibi detaylar öne çıkıyor. Koleksiyon çekiminin stylingini Franck Benhamou üstlenirken, filmin yönetmen koltuğuna Fora Norman oturdu ve koleksiyon fotoğrafları Can Sever tarafından çekildi.


 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>