>

DİĞER HABERLER

Türk Hava Yolları’nda Değişim Rüzgarları!

Türk Hava Yolları’nın tüm seferlerinde ücretsiz olarak sunduğu Skylife Dergisi Ekim ayından itibaren yenilenen yüzüyle yolcularla buluşacak!
 
   
 
 
     
Türk Hava Yolları’nın Hizmetlerinde Değişim Rüzgarları Esmeye Devam Ediyor.


Türk Hava Yolları’nın tüm seferlerinde ücretsiz olarak yolcularının beğenisine sunulan Skylife Dergisi Ekim 2003 tarihinden itibaren yeni bir değerlendirme ile yolcularına hizmet vermeye devam edecek.

1989 yılından bu yana Skylife adıyla hem yurt içi hem de yurt dışında beğeniyle okunan ve takip edilen dergi ve ek olarak diğer basılı malzemelerin kiraya verilmesi işi 31 Temmuz 2003 tarihinde gerçekleştirilen ihale sonucu ve Yönetim Kurulu kararı ile 3 yıl için AND Danışmanlık Eğitim Yayıncılık ve Organizasyon Limited Şirketine yıllık 3 milyon 612 bin $ + KDV karşılığı verildi.

Bugüne kadar gelen uygulamada Skylife Dergisi hazırlık ve basım işleri üçüncü kişilere ücret karşılığında yaptırılmakta ve reklam pazarlama çalışmaları THY tarafından yürütülmekteydi. 2002-2003 çalışma takviminde yıllık ortalama 1 milyon $ karı olan dergi, aylık ortalama 80 bin tiraja sahipti. Değişen çalışma yöntemiyle derginin tirajı aylık ortalama 100 bine ve net geliri yaklaşık 4 katına çıkarılmış olacak.

AND Danışmanlık Eğitim Yayıncılığın organizasyonunda hazırlanacak derginin ilk sayısı 1 Ekim 2003 tarihinden itibaren THY uçaklarında yolcuların beğenisine sunulacak. Yeni dönemde dergi; mizampajından kapağına ve iç sayfalarına kadar baştan sona yenilenmekte.

Aynı zamanda kültürel başlıklara ek olarak daha modern çizgileri kapsayan bir içerik te yolcuların beğenisine sunulacak.

Diğer taraftan benzer bir çalışma geçtiğimiz ay içinde görüntülü ve dijital reklam alanlarında da yapılmış ve yapılan düzenleme ve ihale sonucunda THY’nin bu alandaki geliri de yaklaşık 4 katına çıkarılmıştı.

Energy Productions firmasının organizasyonunda özellikle yurtdışı uçuşlarında kullanılan uçak tiplerinde görüntülü kültürel ve eğlence içerikli yapımların yanı sıra air show gibi reklam kuşakları yolcularımıza sunulmakta.
Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>