>

DİĞER HABERLER

Türk Tasarımcıları İçin Dünyaya Açılan Kapı Exist!

FedEx yepyeni bir projeye daha imza attı ve Türk markaları ile tasarımcılarına olan inancını yayımladığı Exist Dergisi ile gösterdi...
 
   
 
 
     
Türk markaları ve tasarımcılarının varlığını dünyaya duyurmak amacıyla, Türkiye İhracatçılar Meclisi (TİM) ve İstanbul Tekstil Konfeksiyon İhracatçı Birlikleri (İTKİB) desteğiyle FedEx Türkiye Lisansörü Express Kargo tarafından hazırlanan Exist Dergisi yayın hayatına başladı!

Türk tasarımcıları ve tasarımlarının dünya modasında ve pazarlarında söz sahibi olduğunu vurgulamak amacıyla hazırlanan Exist'in ilk sayısında; Hüseyin Çağlayan, Evrim Demirtaş, Hatice Gökçe, Arzu Kaprol, Dice Kayek, Bahar Korcan, Atıl Kutoğlu, Özlem Süer, İdil Tarzi, Ümit Ünal ve Hakan Yıldırım da tasarımlarıyla yer alıyor.

İlk sayısında "Hız" konseptinin işlendiği ve tasarımcıların "Hız"a odaklı tasarımları ile hız kavramına yaratıcı yaklaşımların ele alındığı Exist'in her sayısında farklı bir tema ele alınacak.


Exist Kimlere Ulaşacak?

FedEx Fashion World adres bankasında bulunan dünyadaki zincir mağazalar ve bu mağazaların satış stratejilerini belirleyen yöneticiler ile, Türk hazır giyim sektöründeki alıcılara ve tüm yaratıcı gruplara gönderilecek olan Exist Dergisi, aynı zamanda Türk ihracatçılarının katılacağı yurtdışındaki tüm fuarlarda da ziyaretçilere ücretsiz olarak dağıtılacak.

Yalnızca moda tasarımcılarına değil tüm Türk tasarımcılarına sayfalarında yer verecek olan Exist, İngilizce ve Türkçe olarak iki dilde hazırlanacak. Yılda 3 kez yayınlanacak olan Exist Dergisi, www.existinturkey.com ve www.existintheworld.com adreslerinde de online olacak.

FedEx Hakkında:

1994 yılında temelleri atılan FedEx Türkiye, faaliyetlerini lisansör ve hizmet ortağı Express Kargo ile sürdürüyor. Başta tekstil sektörü olmak üzere çeşitli ihracatçı kuruluşların sistem ortağı olarak faaliyet gösteren FedEx Türkiye, önde gelen ihracatçı birliklerin faaliyetleri doğrultusunda stratejiler geliştiriyor. FedEx'in Avrupa, Ortadoğu ve Afrika'da hizmet verdiği ülkeler arasında sektörün en önemli performans kriteri olan "zamanında teslim"de %97.2'lik oranla 1'inci sırada yer alan FedEx Türkiye, ABD gönderilerinin %75'ini taşıyor. Uluslararası hızlı hava kargo taşımacılığında 212 ülkeye 1800 merkezi, 677 uçağı ve 200.000 çalışanıyla hizmet veren FedEx 1973 yılında kuruldu. 677 uçağı ile sektörün en büyük uçak filosuna sahip olan FedEx, dünyada Global ISO 9001 kalite belgesini almaya hak kazanan ilk küresel hava taşımacılığı şirketi ünvanına sahip bulunuyor. Dünyanın her noktasına hizmet götüren FedEx, teknolojisi ve organizasyonel yapılanmasını hız ve güvenirlik stratejisi üzerine kuruyor.
Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>