>

DİĞER HABERLER

vdf & Jaguar işbirliği!

vdf; Ortaklar Otomotiv ile işbirliği yaptı ve Jaguar markasını da portföyüne kattı.
 
   
 
 
     
30 Aralık 1999’da faaliyet göstermeye başlayan ve otomotiv kredisinde uzman bir kuruluş olan vdf; Volkswagen, Audi, Seat, Skoda, Porsche, Scania, Hyundai, Citroën, Mitsubishi ve Kia marka araçlardan sonra Ortaklar Otomotiv ile işbirliği yaptı ve Jaguar markasını da portföyüne kattı.

Tüm Türkiye’ye yayılmış 300 satış noktası aracılığıyla uygun koşullarda finansman sağlayan vdf, Jaguar tüketicilerine yetkili satıcıları aracılığı ile ulaşarak araçlarını ve kredilerini tek noktadan, yani yetkili satıcıdan alma rahatlığını yaşatıyor.

947 _’dan başlayan düşük aylık taksitlerle Jaguar konforuna sahip olma imkanı sunulan vdf’de, bünyesinde bulunan diğer markalarda olduğu gibi, kredi işlemleri müşteriler adına yetkili satıcıdaki Jaguar Finans yetkilisi tarafından yürütülüyor. Kredi başvuruları internet aracılığıyla anında vdf’ye aktarılarak hızla sonuçlandırılıyor.

Sahip olduğu farklı çizgisiyle vdf, 3 senede büyük bir başarı grafiği yakalayarak 54.000’in üzerinde tüketiciye araç kredisi kullandırmış ve kredi verdiği markalar içerisinde %34’lük pazar payına ulaşmıştır.

www.vdf.com.tr
www.jaguarfinans.vdf.com.tr
Tel: 0212 346 06 80
Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>