>

MODA - STİL

Erkek Giyiminde Kadın Parmağı

Aldığı ödüllerle genç yaşında uluslararası arenada birçok önemli başarıya imza atan stilist Hatice Gökçe çağdaş erkeğin vazgeçilmez markası Abbate'de!
 
   
 
 
     
Abbate, Lente di Abbate ve Bonchic by Abbate markalarıyla genişleyen Abbate ailesinin tasarım grubu da aynı hızla büyüyor.

1999 yılında Japonya’da yapılan Makuhari Grand Prix yarışmasında "biricik ve teklik" anlamına gelen "Unique" özel ödülü başta olmak üzere birçok başarıya imza atan Hatice Gökçe, süperstar Tarkan için hazırladığı 11 parçalık koleksiyon ile de tanınıyor.

2003 Şubat’ında 90 parçadan oluşan Erkek Koleksiyonu ile Düsseldorf CPD fuarına katılan, tek Türk tasarımcı olan Hatice Gökçe, "Abbate Ailesi"ne katılmasını heyecanlı bir başlangıç olarak niteliyor.

Ayrıntılı Görmek İçin Resmin Üzerine Tıklayınız...
Gökçe, "İlk olarak 6 yıl önce bir yarışmada erkek çalıştım, ancak ozaman gerekli zemin oluşmadığı için bunu sürdüremedim. Artık şartların olgunlaştığını düşünüyorum, demek ki şimdi zamanı gelmiş. Abbate ailesine katılmaktan ve yalnızca erkek üzerine çalışacak olmaktan heyecan duyuyorum" dedi.

"Doğayı her haliyle yansıtmak" ve tüm dokularını yakından tanımak için dağcılık da yapan genç stilist, en büyük amacını, "Bütün Zamanların Giysisi olarak adlandırılacak bir giysi tasarlamak ve onun bir moda müzesinde sonsuza kadar sergilenmesini sağlamak olarak" özetliyor.
Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>