>

KÜLTÜR-SANAT

Single Party

Cem Ceminay’lı “Single Party” Robinson Club Çamyuva’da...
 
   
 
 
     
Cem Ceminay’lı “Single Party” Robinson Club Çamyuva’da

“ROBINSON’da tatil ancak bir önceki ROBINSON tatili ile kıyaslanır” sloganıyla sofistike ve seçkin bir tatil konsepti sunan ETUR-ROBINSON, ROBINSON CLUB ÇAMYUVA-Kemer ‘de çok özel bir “Single Party” düzenliyor.

28 Ağustos günü başlayacak ve ertesi sabaha kadar devam edecek “Single Party”, Cem Ceminay ve program partneri Prenses’in katılımıyla gerçekleşecek.


Bu parti için 27-30 Ağustos tarihlerinde ETUR ROBINSON Club Çamyuva’da “uçak+transfer+3 gece konaklama” dahil, özel fiyatlı bir paket sunuluyor. Bonus Card ve Shop & Miles kartlarına 4 taksit kolaylığı sunulan
Single Party’e katılabilmek için Cem Ceminay’ın programını takip etmek veya ETUR –ROBINSON ile bağlatıya geçmek yeterli…

Single Party kapsamında, 27 Ağustos akşamı Mama Mia Opereti ve sabaha kadar devam edecek olan Bluemoon Plaj Partisi, 28 Ağustos’ta Chicago Opereti, 29 Ağustos’ta ise Aida Opereti izleyenleri büyüleyecek.


Single partiye katılmak için...
Cem Ceminay, “Single Party” duyurusunu 1 Ağustos’tan itibaren hafta içi her sabah canlı yayınlanan Number One FM’deki “Cem Ceminay Bonus Morning Show”da yapmaya başladı...

Her hafta 1 şifre verilen programda her hafta 1 kişi olmak üzere toplamda şifreyi bilen 4 Single bayan (uçak+transfer+konaklama) paketi ücretsiz sahip olma şansını kazanacak.

Kazananların duyurusu yine Cem Ceminay tarafından Bonus Morning Show'da yapılacak. Cem Ceminay’ın web sitesinde ve Etur ROBINSON web sitesinde yer alacak.

Ayrıntılar:
www.etur.com.tr ve 0212 232 92 92Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>