>

GÜZELLİK

Yeni yıla bakımlı girin!

Zayıflamak, toksinlerden arınmak, uzun yıllar boyunca genç ve güzel kalmak sizin elinizde. Yeni yıla kendinizi iyi hissederek girmek için Bioritm Güzellik Enstitüsü sizleri sağlıklı ve zinde bir hayatın başlangıcına davet ediyor....
 
   
 
 
     

Hem sağlığınızı korumak, hem de gençliğinizi hiçbir zaman kaybetmemek için Bioritm Güzellik Enstitüsü’ndeki fırsatları bilmeniz yeterli. Bu fırsatlar neler mi? Hemen saymaya başlayalım…


Biodream; vücudu toksinlerden arındırıyor, düzenli kullanıldığında incelme sağlayabiliyor. 33 dakika süren işlem sonucunda ruhunuz ve bedeniniz yenilenecek. İşlem süresince vücutta terleme çok fazla olduğu için, toksinlerden arınmak da çok kolay oluyor.


Aqua Fly; aroma terapi, ısı terapisi, kroma terapi, ozonlu buhar ve fli form duş uygulamalarının yapıldığı bir terapi. Tüm bu işlemler tek bir makinede yapılıyor ve işlemlerin sonucunda kendinizi dinç, sağlıklı ve ışıl ışıl hissediyorsunuz. Aqua Fly teknolojisini başka yerde aramayın, çünkü ilk kez İspanya’dan sonra Bioritm Güzellik Enstitüsü’nde uygulanıyor.


Ferahlatıcı vücut bakımı; yoğun iş temposundan ve stresten kurtulmak için en ideal alternatif… Bu masaj sırasında vücudunuzdaki ölü derilerden kurtulacak ve pürüzsüz bir cilde sahip olacaksınız. Bakım kürünün içinde bulunan peeling ve relaxing masaj ile kendinizi yeniden doğmuş gibi hissedeceksiniz.

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>