>

MODA - STİL

Yurtdışından Gelinlik Alma İpuçları

Kusursuz gelinlik mükemmel fiyata…
 
   
 
 
     

Büyük bir heyecanla hazırlandığınız o özel gününüzde giyeceğiniz ideal gelinliğinizi tüm mağazalarda bulamadınız. Ya da çok özel ve farklı bir model arıyorsunuz. Peki gelinliğiniz yurtdışından almayı hiç düşündünüz mü?

Elbette düğün hazırlıkları, iş güç koşturması derken bir koşu Paris’e gidip gelinlik ve aksesuarları seçemeyebilirsiniz. Ama evinizden ya da ofisinizden ayrılmadan yurtdışından inanılmaz uygun fiyata gelinliğinizi seçebilir ya da satın aldığınız gelinlik için seçeceğiniz aksesuarlarla farklılaşabilirsiniz.

Gelinlik ceketleri, eldivenler, şemsiyeler, gelin çantaları, ayakkabıları, kısa, uzun, sırtı açık, straplez, renkli, kabarık, gösterişli , sade ve hatta büyük beden gelinlik modelleri arasından istediğinizi bulmak, seçmek ve satın almak çok kolay ve hızlı.

Daha önce yurtdışından online alışveriş yapmadıysanız PayPal ile anlaşmalı sitelerden seçtiğini gelinlik ve aksesuarları finansal bilgilerinizi paylaşmadan güvenle satın alabilir ve kafanızdaki soru işaretlerinden kurtulabilirsiniz. Üstelik satın aldığınız ürün tanımlandığı özelliklere uygun olmaz ya da gelmez ise PayPal’ın alıcı koruması sayesinde paranızı geri alabilirsiniz.

PAYPAL ALIŞVERİŞ UZMANINDAN ONLİNE GELİNLİK SEÇME İPUÇLARI

Eğer hayalinizde belirli bir gelinlik modeli varsa tam da düşündüğünüz modeli bulmak için Google’da arama yapın. Karşınıza gelinlik mağazalarının listeleri çıkacaktır.

Kusursuz gelinliğinizi bulmak için bu sitelere göz atmaya başlamadan önce site güvenli mi diye kontrol edin. Sitenin ödeme seçenekleri arasında PayPal logosunun olduğundan emin olun. Bu satın alma işleminizin güvenli ve kolay olacağını gösterir.

Sitenin Türkiye’ye direkt gönderim yapıp yapmadığını ve sevkiyat sürelerini kontrol edin.

Gönderim şeklini seçerken satın aldığınız gelinliğin tadilat gerektirebileceğini göz önünde bulundurun. Seçerken, hazır giyim ürünü satın aldığınız için elbiseniz tadilat gerektirebilir. Bu yüzden büyük günden uygun bir süre öncesinde teslim alacak şekilde siparişi verin.

Gelinlik modellerini incelerken vücut tipinize uygun olduğundan emin olmak için elbiseyi her açıdan gösteren fotoğraflar olmasına dikkat edin.

Kendiniz için doğru ölçüyü bulmak için sitelerin vücut tipi ve ölçüm tablolarını inceleyin.

Bu sitelerin en büyük avantajı iyi kalite gelinlikleri uygun fiyatlarla sunmaları. Ancak yine de gelinliğinizi seçerken gönderim ve tadilat masrafı olabileceğini göz önünde bulundurun.

Gelinliğinizi ve aksesuarlarınızı seçtiğinize göre, uygun fiyat ve iyi kalitenin keyfini sürebilir ve gelişlerini heyecanla bekleyebilirsiniz.
 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>