>

DİĞER HABERLER

Villa Monte, yeşilin dinginliğini sunuyor…

Akdenizin tüm güzelliklerini, evinizin rahatlığında tatil sözü veren Villa Monte ile keşfedin...
 
   
 
 
     
Antalya Çıralı’da muhteşem bir doğa güzelliği ile çevrili Villa Monte, 7 odalı şirin bir otel. Konforlu odaları, rengarenk çiçeklerle çevrelenmiş romantik bahçesi, dağ manzarası eşliğinde yemeğinizi yiyip içkinizi yudumlayabileceğiniz ahşap restoranı ve sıcak sohbetlerin yapıldığı keyif köşeleri ile Villa Monte size evinizin rahatlığında tatil sözü veriyor.


Villa Monte'de tatil . . .
Demli çayın kokusu ile uyanıp kahvaltı ile güne taze bir başlangıç yapıyorsunuz. Lütfen acele etmeyin, Villa Monte'de kahvaltı saati yok!.. Sonra ne yapmak istediğinize karar veriyorsunuz. Villa Monte’nin doğa ile baş başa kalabileceğiniz bahçesinde portakal ağacının altındaki minderlere uzanıp bir şeyler yudumlamak mı... Eşsiz doğal güzellikleri ve antik zamanları keşfedebileceğiniz bir geziye çıkmak mı yada kendinizi Akdeniz’in berrak sularına mı bırakmak.

2-3 kişilik, bahçe veya dağ manzaralı odalarında kalabileceğiniz Villa Monte, sizleri geleneksel Türk mutfağı dokunuşlarıyla hazırlanmış sağlıklı Akdeniz lezzetlerine davet ediyor.


Antalya Çıralı’da neler yapılabilir?

Çıralı Plajı
Çıralı fotoğrafçılık, kuş izleyiciliği, doğa ve dağ gezintileri, nehir yürüyüşleri, bisiklet, yüzme, dalma ve doğayla iç içe yapılabilecek onlarca aktiviteye uygun saklı bir cennet.


Olimpos
Tarihi Likya Yolu ve Çıralı sahilinden yürüyerek geçilebilecek olan Olimpos gerek Çıralı ile yarışacak güzellikte plajı gerekse ormanın derinliklerinde gizli arkeolojik kalıntılarıyla gezilmeden dönülmemesi gereken yerlerden…
Chimera ( Yanartaş )
Otelimize 4 kilometre uzaklıktaki Chimaera (Yanartaş) sönmeyen alevleriyle Yunan mitolojisinde hikayelere konu olmuş bir mekan.
Ulaşım:
Araba ile: Antalya'dan Kemer yönünde ilerlerken Çıralı tabelasını takip ederseniz 'VİLLA MONTE' tabelalarını izleyerek otele ulaşabiliyorsunuz. Otobüs ile gelenler için ise Antalya otogarında Kumluca otobüslerine binebilir ve anayolda Çıralı sapağında inebilirsiniz. O noktada haber verdiğiniz takdirde Villa Monte sizin otele ulaşımınızı sağlıyor. Talep ettiğiniz takdirde havalimanından direkt otele ulaşımınız sağlanabiliyor.

HOTEL VILLA MONTE Çıralı / ANTALYA / TÜRKİYE
Tel: (+90 242) 825 72 25 Fax: (+90 242) 825 71 89)
E-mail: info@villa-monte.com
www.villa-monte.com

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>