>

DİĞER HABERLER

Yaratıcı iletişim

Yeni Philips 350’nin ,100 resim arşivi ve Be DJ özelliği ile yaratıcı iletişim, sınırsız eğlence...
 
   
 
 
     
Philips 350 sevdiklerinizle olan iletişiminizi renklendiriyor. Bunun için telefonunuzla çektiğiniz resimleri kullanabilir veya Philips 350’nin geniş resim arşivinden yararlanabilirsiniz.

Philips 350’nin arşivinde bulunan veya telefonunuzun opsiyonel VGA döner kamera aksesuarı ile görüntülediğiniz JPG, GIF ve BMP formatlarındaki tüm resimleri MMS (Multimedya Mesaj Servisleri) mesajlarına ekleyerek arkadaşlarınıza gönderebilir; FotoCall özelliği sayesinde de bu resimleri rehberinizde kayıtlı isimlerle veya isim gruplarıyla eşleştirebilirsiniz.

Philips 350, MMS fonksiyonunun yanı sıra, günümüzdeki cep telefonu internet erişiminde en hızlı teknoloji olan GPRS Class 10 (4+2) ve hareket halinde iken e-postaya ve wap tabanlı diğer bir çok servislere erişim sağlayan WAP 1.2.1 teknolojisi dahil bir çok diğer geliştirilmiş iletişim fonksiyonlarına sahiptir. Philips 350’nin sahip olduğu tüm dahili multimedia özellikleri boş zamanlarınızı değerlendirirken yeni eğlence anlayışınızı geliştirir. Resim izleme, resimleri mesajlara ekleme, Internete erişim, e-posta gönderme ve renkli oyunları oynamak için gerekli olan her şey 350’de mevcut ve kullanımları çok kolay.

Philips 350’nin BeDJTM özelliği sayesinde de yeni polifonik miksler yapabilirsiniz., bu miksleri saklayabilir veya sevdiklerinizle paylaşabilirsiniz.

Philips 350’nin gelişmiş 4096 renkli, 9 satır metin alan geniş ekranı resimlerinizin mükemmel görünmesini ve oyunlarınızı rahatça oynamanızı sağlar. Dahası resimlerinizi telefonunuzun duvar kağıdı veya ekran koruyucusu olarak da kullanabilirsiniz.

Farklı ve kompakt tasarımını tamamlayan modern klavyesi ve şeffaf ön paneli ile de dikkatinizi çekecek olan Philips 350’nin iki renk seçeneği mevcut: Gümüş ve Siyah. Ayrıca sadece 80 gram olması ve fonksiyonel boyun askısı telefonunuzun kolayca taşınmasını sağlıyor.

Hedef: Sınırsız ifade gücü, sınırsız iletişim!

Ürün özellikleri:
100 resim arşivi
Boyutlar 106x46x18 mm
Ağırlık : 80 g
Hacim : 71 cm3
Ultra net ekran (120 dpi) :
CSTN 4K renkler
Yüksek parlaklık
128x128 piksel
Mod: E-GSM 900/1800 MHz
EFR / FR / AMR Vocoder
Pil : 720 mAh Li-ion
Mevcut renkler: Gümüş, Siyah

Philips Danışma Hattı : 0 800 261 33 02
www.philips.com.tr

Philips Cep Telefonları Türkiye Yetkili Distribütörü:
Başarı Ticaret ve İletişim Hizmetleri A.Ş.
www.basari.com.tr
Tel: 02165783700
Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>