>

DİĞER HABERLER

Yeni Nesil İletişim Çözümleri!

O2Net™, daha fazla kurum ve kuruluşları yararlandırmak amacı ile mevcut kanal sayısını arttırmayı düşünmekte... Tıklayın!
 
   
 
 
     
O2Net™, RTNet Internet Hizmetleri ve Pazarlama Tic. A.Ş bünyesinde başlatılıp, Türkiye çapında geniş bir alana hizmet verecek şekilde tasarlanmış olan bir "IP Backbone" altyapısı ve Uygulama Servis Sağlayıcısıdır.

O2Net™, kurumsal internet ve mobil internet çözümleri ile yurtiçi pazarda yerini ka- zanmıştır ve sağladığı kurumsal hizmetler için gerekli altyapı yatırımlarını yaparak, sertifi kalı uzman kadrosuyla da şirketinize sürekli destek sağlayacak konuma ulaşmıştır.

O2Net™, Internet Servis Sağlayıcılarına, İçerik Sağla- yıcılarına ve tüm Kurumsal Kullanıcılara sağlıklı, güvenli, hızlı ve kaliteli erişim sağlamak üzere yapılandırılmıştır.

Kaliteli servisleri uygun maliyetle sunarak yüksek düzeyde müşteri memnuniyeti sağlamaktır.

Her geçen gün daha hızlı bir gelişim ve ilerleme içerisinde olan iletişim teknolojilerinin, Türkiyede dünya ile eş zamanlı olarak yapılandırılması ve hizmete sunulmasıdır. Bu anlamda Türkiye'yi Yeni Nesil İletişim Çözümleri ile tanıştıran ilk IP Backbone olma özelliğimizi korumak ve her geçen gün bünyemize kattığımız artı değerlerimizle daha da büyümek amacındadır.

Çok ofisli kurumların iletişim ihtiyaçlarının belirlenmesinde, danışmanlık ve projelendirme hizmetleri de vermekte olan O2Net™, kurumların projelerinin (WAN, LAN, VoIP, ..vs.), uygun maliyetlerle kısa sürede ha- yata geçirilmesine önderlik etmektedir.

O2Net™, VPN hizmeti ile, kurumların farklı lokasyon- lardaki birimleri arasında (bölge ofisleri, bayileri, acentaları, üretim veya dağıtım noktaları, satış ve servis teşkilatları vs.) sürekli data bağlantıları kurmalarını, yurtiçi ve uluslararası dağınık noktalar arasında güvenli bir şekilde veri, video ve kurum içi ses aktarımı yapmalarını sağlamaktadır.

O2Net™ metropol alanlarda hizmet vermektedir. Geniş- lemenin getireceği maliyet ve riskleri üzerine almak istemeyen küçük ve orta ölçekli Servis Sağlayıcılara, altyapılarını O2Net omurgası ile birleştirme ve O2Net’in yerleşik ve yaygınlaşmış altyapısından yurtiçinde ve yurtdışında yararlanma olanağı sunmaktadır.

Türkiye çapında yaygın, güvenilir bir altyapı üzerinden yüksek performanslı, kesintisiz ve garantili erişim hizmetleri ile katma değerli mobil servis hizmetleri vermek isteyen firmaları O2Net™ ürün ve servislerinin kanal şartlarını öğrenmeye davet ediyor.

Daha fazla bilgi için:

iletisim@o2.net.tr

0 (212) 274 55 94
0 (542) 444 55 94
Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>