>

DİĞER HABERLER

Yeni Philips City Line ile Minimum Boyut, Maksimum Temizlik!

Yeni Philips City Line serisi, küçük ev veya apartmanlarda yaşayıp kullanacakları alan sınırlı ve değerli olan insanlar için de oldukça ideal.
 
   
 
 
     
Günümüzde ev aletlerinin daha küçük ve taşıması kolay versiyonları, hayatı çok daha kolaylaştırıyor.Yatak odanızdaki ikinci TV,2 fincan kahve yapan kahve makinası veya cep telefonu bunlardan sadece birkaçı. Özellikle eviniz birden fazla kata sahip ise ikinci elektrik süpürgesi çok pratik ve kullanışlı olabilir.

Philips City Line gibi yüksek manevra kabiliyetli, güçlü ve kompakt bir ürün sizi evinizin üst katına ağır bir aleti sürükleme eziyetinden kurtarır. Yeni Philips City Line serisi, küçük ev veya apartmanlarda yaşayıp kullanacakları alan sınırlı ve değerli olan insanlar için de oldukça ideal. Güçlü ve dayanıklı 1700 Watt motor gücü , 340 Watt’lık yüksek emiş gücü sağlıyor. Bu sayede evinizi en inatçı toz ve kirden kolaylıkla arındırıyor.

Yeni City Line elektrikli süpürgesi temizlikte bir süpürgeden beklediğiniz ihtiyaçlarınız tamamiyle karşılar. Hafif ve küçük olup gayet kolay taşınıp, kolay manevra yapar ve çok az yer kaplar. City Line II serisinin çekici, güçlü dizaynı ve dünyanın en heyecanlandırıcı şehirlerinden esinlenmiş renkleri bulunuyor.

Philips Danışma Hattı :
0 800 261 33 02
www.philips.com.tr

Ayrıntılı Görmek İçin Resmin Üzerine Tıklayınız...


Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>