>

GÜZELLİK

Müzik Dünyasının Sıra Dışı İsimi KENDİ Şimdi de Adını Taşıyan Kişisel Bakım Ürünlerini Satışa Çıkartıyor!

Kendi, bu defa da kozmetik sektörüne el atıyor.
 
   
 
 
     

Kendisinin de kullanmak isteyeceği egzotik, dinlendirici ve cezbedici ürünler ortaya koymak amacıyla çıktığı yolda, birbirinden güzel 4 farklı aromada duş jeli, vücut nemlendiricisi ve vücut spreyi kullanıma hazır.

Kendine özgü tarzını yaptığı her işe yansıtmayı başaran Kendi, bakım ürünleriyle ilgili şöyle diyor. “Uzun süredir hem keyifle kullanabileceğim, hem de güvenle size tavsiye edebileceğim kişisel bakım ürünleri üzerinde çalışıyordum. Egzotik aromalarıyla her zaman zinde ve enerjik kalmanızı sağlayacak cezbedici ürünler ortaya koymak amacıyla çıktığım yolda, ürün geliştirme ve üretim süreçlerinde başından sonuna kadar yer alarak 4 farklı koku tasarladık. Esansları MG Gülçiçek Parfümerleri’den Jorge Lee ile bir çok farklı içerik kullanarak titizlikle hazırladık. Üretimini ise nesilden nesile aktarılan güzellik formülü Bebak Acıbadem Sütü’nün yaratıcısı Bebak Kozmetik’e emanet ettim.”

Sexy Amber, Cinnamon Lust, Scrumptious ve Rabble Rouser isimleri taşıyan kişisel bakım ürünleri duş jeli, vücut nemlendiricisi ve vücut spreyi serileriyle kullanıcılarına alternatifsiz bir kalite ve çekiciliği müjdeliyor. Genişleyecek ürün portföyünün ilk dalgası, seçkin davetlilerin katıldığı Members Club İstanbul’da gerçekleşti.

Serideki Sexy Amber, amber ve vanilya kokusunun eşsiz cazibesini bir arada sunuyor. Gurme serisine ait Cinnamon Lust ise tarçın çubukları, puding ve vanilya esansları ile şehvetli bir koku. Leziz Scrumptious, vanilyanın cezbedici kokusu ve şekerin kışkırtıcı lezzetini bir arada sunarak, tüm duyuları cezbediyor. Afrodizyak etkili Rabble Rouser ise, elmanın tazeliği, vanilyanın çekiciliği ve tarçının cazibesini bir arada sunuyor.

Kişisel bakım ürünleri kullanıcılarına alternatifsiz bir kalite sunacak olan Kendi Kozmetik , gerçekleştirdiği lansman gecesi ile birlikte, www.shopkendi.com adresinde ve perakende satış mağazalarında tüketiciyle buluşuyor.

 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>