>

DİĞER HABERLER

Yeni yılda yeni bir saat!

Nacar yeni koleksiyonuyla hem klasik hem de modern saat severlerin beğenisini topluyor... 6 taksit imkanı ile Tıklayın!
 
   
 
 
     
Türkiye distribütörlüğünü Konyalı Saat‘in yaptığı dünyaca ünlü saat markası Nacar, yeni koleksiyonuyla hem klasik hem de modern saat severlerin beğenisini topluyor...

Dünyaca ünlü saat markası Nacar’ın yeni modeli kare görüntüsüyle yeni yılda hem modern, hem de klasik saat severlerin bileklerini süsleyecek.

Çelik ve altın kaplama karışık olarak üretilen saatlerin bay ve bayanlar için iki farklı modeli bulunuyor. El işçiliği görünümündeki siyah ince kadran saate son derece kaliteli bir görünüm katıyor.

80-250 USD arasında fiyatlarla satışa sunulan Nacar saatlerine Konyalı Saat mağazalarında tüm kredi kartları ile 6 taksite varan avantajla sahip olabilirsiniz.

Nacar, Charriol, Zenith, Jean Perret, Hugo Boss, Timex ve Reebok gibi dünyaca ünlü markaların Türkiye distribütörlüğünü yapan Konyalı Saat Kozyatağı, Ümraniye, İzmit, Ankara, Bursa, Mersin CarrefourSA, İzmir Kipa, Sirkeci, Beşiktaş, Kadıköy, Bahariye, Bakırköy Town Center ve Profilo Alışveriş Merkezi Konyalı Saat Mağazaları, ve İkitelli’deki Time Garage mağazası ile 52 yıldır tüketicilerin hizmetinde.
Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>