>

DİĞER HABERLER

Yepyeni bir Jaguar doğdu: XF

Heyecan verici dış tasarımı, keyif veren sürüş deneyimi ve etkileyici iç konforu ile Jaguar ailesinin en yeni üyesi Jaguar XF Türkiye pazarı ile tanışıyor.
 
   
 
 
     
Spor bir aracın stil ve performansı ile lüks bir sedanın zarafet, genişlik ve çok yönlülüğünü birleştiren Jaguar’ın çarpıcı yeni sport saloon’u XF, kendine has özellikleri ile Jaguar için yeni bir dönemin başlangıcına işaret ediyor. Jaguar’ın ürettiği görsel olarak en çekici ve teknik yönden en gelişmiş sedanlarından biri olan XF ileri teknolojinin akıllı kullanımı, performans ve dinamik özellikleri ile estetik ve fonksiyonelliğin uyumunu sergiliyor.

Bowers&Wilkins tarafından özel olarak tasarlanmış ses sistemleri, dijital ses yayını, Bluetooth® iletişim teknolojisi, dokunmatik ekrandan tüm fonksiyonlarına kumanda edilebilen iPod® ve MP3 çalar bağlantıları, tavan konsolu ve torpido gözü aydınlatmaları için dokunma ve yaklaşmaya duyarlı kontrol sunan JaguarSense, kontak açıldıktan sonra zarif bir şekilde dönerek açık duruma gelen havalandırma menfezleri Jaguar XF’i çok farklı kılıyor.

Londra’da düzenlenen ‘2008 What’s Car?’ ödül töreninde en saygın ödül olan “Yılın Otomobili” ödülünü alan Jaguar XF spor araçtan, lüks uzun mesafe aracına kadar her rolde mükemmelin de ötesinde…


Ebru Şallı’nın da katılımı ile renklenen ve swissotel’de düzenlenen Jaguar XF Türkiye lansmanında konuşan Jaguar Türkiye Distribütörü Ortaklar Otomotiv Yönetim Kurulu Başkanı Oya Küçükberber, XF’in Avrupa lansmanından beri aracın çok beğenildiğini ve daha araç gelmeden yoğun bir sipariş talebi ile karşılaştıklarını belirtti.

Jaguar XF 14-15 Şubat’ta swissotel’de sonrasında Ortaklar Otomotiv’in Kartal’daki Show Room’unda Jaguar meraklıları ile tanışmayı bekliyor. İngiliz yetkililer, James Bond’un son filminde kullanacağı otomobilin Jaguar XF olacağını duyurdu.

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>