>

DİĞER HABERLER

Yılbaşı sofranızı kolayca süsleyebilirsiniz.

Online yemek siparişinin internet’teki adresi Yemeksepeti.com bu sene de yılbaşı sofralarını tek tikla süslemeye devam ediyor.
 
   
 
 
     
Birçok restoranın değişik mönüleri ve yılbaşının vazgeçilmezi hindi siparişleriniz bir tıkla kapınızda.

Yemeksepeti.com’dan siparişi verenleri bir de sürpriz bekliyor... Bir talihli özel hindi mönüsü kazanacak.

12 Aralık 2003, İstanbul; Türkiye’nin en gelişmiş online yemek siparişi sitesi Yemeksepeti.com, yılbaşı yaklaşırken kullanıcılarına yeni süprizler hazırladı. Evinde yılbaşı partisi düzenlemek isteyenler, birçok restoranın değişik mönü seçeneklerinden yararlanarak siparişlerini Yemeksepeti.com’dan kolaylıkla verebilecekler.

Yemeksepeti.com’dan yılbaşının değişmez yemeği hindi siparişleri de verilebiliyor. Müşterilerine sürekli en iyi ve hızlı servisi vermeyi başaran Yemeksepeti.com, bu yılbaşında da üç senelik tecrübesini tüm kullanıcıları ile paylaşmayı planlıyor. Yılbaşı sofrasını kurmanın sanıldığı gibi çok pahalı veya lüks olmadığını belirten Yemeksepeti.com yetkilileri, son yıllarda bu alanda hizmet veren restoranların sayısının yaygınlaşması ile uygun ücretlerle güzel bir yılbaşı ziyafeti verilebileceğini belirtiyorlar.

Yemeksepeti.com’dan 15-25 Aralık 2003 tarihleri arasında sipariş verenlerden bir kişi özel hindi mönüsünün talihlisi olacak. Kazanan talihli 26 Aralık 2003 tarihinde Yemeksepeti.com’da ilan edilecek.

Yemeksepeti.com’dan yılbaşı siparişlerinizi önceden verin
Geçen sene 1000’in üzerinde kişinin yılbaşı yemeğinde Yemeksepeti.com’u tercih ettiğini ifade eden Yemeksepeti.com Genel Müdürü Nevzat Aydın konuyla ilgili olarak şunları şöyledi:
“Yemeksepeti.com kurulduğu günden beri kullanıcılarına hep en iyi hizmeti vermeyi kendine misyon edindi. Yılbaşı yaklaşırken de kullanıcılarımıza farklı seçenekler sunmak istedik. Evinizde yılbaşı partisi veriyorsanız, davet edeceğiniz konuklardan sonra en önemli şey sofranızda neler olacağıdır. Bu sene de farklı restoranların servisleriyle yılbaşının değişmez yemeği hindi başta olmak üzere birbirinden değişik lezzetler için yemeksepeti.com’dan sipariş verebileceksiniz. Üstelik yılbaşı sofrasını kurmak birçok kişinin sandığı gibi çok pahalı veya lüks değil. Bu hizmeti veren restoranların son yıllarda yaygınlaşması ve bu alanda rekabetin başlamasıyla müşteri daha iyi hizmeti daha ucuza almaya başladı. Burada unutulmaması gereken en önemli nokta siparişlerinizi son güne bırakmamanız olacak. Özellikle hindiler restoranlar tarafından yılbaşından önceki talebe göre alındığından, erken vereceğiniz siparişlerle hem işinizi şansa bırakmaz, hem de restoranın size daha iyi hizmet vermesine yardımcı olursunuz.”
Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>