>

DİĞER HABERLER

Zirvedeki Kadınlar

İş dünyasında kadını tartışıyor….
 
   
 
 
     

Suudi Arabistan Prensesi Amira Al-Tawell, Ümit Boyner, Kenize Murad, Elif Şafak ve Emine Erdoğan iş dünyasında kadının artan rolünü ele alacak….

Ticari işbirliklerine katkıda bulunmak amacıyla gerçekleştirilen 2. Boğaziçi Bölgesel Zirvesi, 41 Ülkeden 200’ü aşkın bürokrat , işadamı ve teknokrat’ın katılımıyla 23 Kasım’da başlıyor.

Enerjiden, telekoma, inşaattan finansa pek çok farklı oturumun yeraldığı Zirve’nin, en ilgi çekici bölümlerden biri de “Bölgesel Kalkınmada Kadının ve Kadın Girişimcinin Artan Önemi” başlıklı konferans.

Açılış konuşmasını TÜSİAD Başkanı Ümit Boyner’in yapacağı konferansa, Sn. Emine Erdoğan, Suudi Arabistan Prensesi Amira Al-Tawell, Yazar Kenize Murad, Yazar Elif Şafak gibi pek çok önemli isim katılacak.

Zirve’nin ikinci günü olan 24 Kasım’da gerçekleştirilecek olan konferansta, kadın girişimciliğinin yanı sıra işdünyasında kadını artan rolü ve önemi ele alınacak.

Uluslararası İşbirliği Platformu (UIP) tarafından düzenlenen II.Boğaziçi Bölgesel Ortaklık Zirvesi, 22-25 Kasım 2011 tarihleri arasında İstanbul’da Conrad Otel’de gerçekleştiriyor. TİM'in evsahipliğinde yapılacak olan II.Boğazici Bölgesel Ortaklık Zirvesi’nin açılışını Başbakan Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın yapması planlanıyor. Geçen yıl 15 ülkeden 900’ü aşkın delegeyi ağırlayan ve 75 ticari projenin imzalandığı Zirve, bu yıl daha da büyüyor. UİP, “Uluslararası İşbirliği Platformu” tarafından düzenlenen II. Boğaziçi Bölgesel Ortaklık Zirvesi, aralarında Azerbaycan,Türkmenistan, Suudi Arabistan, Kazakistan, Pakistan, Mısır’ın da yeraldığı 41 ülkeden 200’ü aşkın işadamı ve üst düzey bürokratı ağırlayacak.

II.Boğaziçi Bölgesel Ortaklık Zirvesi’ne Katılan Ülkeler; Arnavutluk, Azerbaycan, Bahreyn, Birleşik Arap Emirlikleri, Bosna Hersek, Bulgaristan, Cezayir, Fas, Filistin, Gürcistan, İran, Irak, Hırvatistan, Katar, Kazakistan, Kırgızistan, Kosova, Kuveyt, Libya, Lübnan, Macaristan, Makedonya, Mısır, Moldova, Özbekistan, Romanya, Rusya, Pakistan, Slovakya, Slovenya, Suriye, Suudi Arabistan, Tacikistan, Tunus, Türkiye, Türkmenistan, Ukrayna, Umman,Ürdün, Yemen, Yunanistan

 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>