>

DİYET

Bu Püf Noktaları ile 2 Beden Daha Zayıf Olun!

Haberimizdeki püf noktaları en çok hoşunuza gidenlerden olacak emin olabilirsiniz…
 
   
 
 
     

Zayıf görünmek için kadınların denemediği yol yoktur! Ama bu püf noktaları en çok hoşunuza gidenlerden olacak emin olabilirsiniz…

İlle de diyet yaparak spor yaparak deli gibi koşturarak zayıf görünmeniz şart değil bunu artık kabullenin.

Renk ve kombin işini düzgün ayarlayabildiğinizde ve kilolarınızı saklayabildiğinizde en az 2 beden daha zayıf görünebilirsiniz.

Tüm mesele vücudunuzu iyi tanımaktan ve iyi gözlem yapmaktan geçiyor…

İŞTE SİZE İPUÇLARI!

DENGELİ!

Bol ve yuvarlak kesimler sizi de hantal ve kilolu gösterir. Bu yüzden siz de dengeyi sağlamak için bol bir etekle dar bir tişört, uzun ve uçuş uçuş bir tunikle daracık bir jean ya da mini etekle daha uzun bir bluz tercih edip orantıyı yakalamaya bakın.

DOĞRU SEÇİMLER!

Kalçalarına kadar uzanan ceketler ve üzerinizde bol duran modeller sizi olduğunuzdan daha kilolu gösterir. Bel kısmı oturan bir ceket her zaman belinizi ince gösterecektir.

BİÇİMLİ!


Kalem etekler iyi hoş da herkesi daha hantal göstermeye meyilli. Bele oturduktan sonra hafif bollaşan şekilli bir etek her zaman daha iyidir.

UZUN DETAYLAR!

Bel hizasındaki ceketler mümkün olduğunca kaçının, daha uzun ve kalçanızı örten modeller sizi de uzun gösterecek.

TOPUKLUNUN BÜYÜSÜ!

Dergilerde, gazetelerde neden birçok ünlünün jeanlerinin altına topuklu ayakkabı giydiğini merak ediyorsunuzdur. Çünkü bu son derece doğru bir tercih. Böyle bir kombinasyon özellikle dar kesim bir jeanle yapılırsa her kadını olduğundan daha ince, uzun ve şık gösterecektir.

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>