>

DİYET

Kış Diyeti

İşte kış diyeti listesinin ilk günündeki diyet listeniz…
 
   
 
 
     

KIŞ DİYETİNDE BİRİNCİ GÜN

Sabahları
kahvaltıda kibrit kutusu kadar yağsız beyaz peynir, kızarmış bir dilim kepekli ekmek, şekersiz çay siyah çay yerine yeşil çay tercih etmelisiniz. Bunun yanında haşlanmış bir adet yumurta ile sabah kahvaltımızı tamamlamış oluyoruz.

Öğle yemeği; Yağsız mevsim salata, iki adet ızgara köfte

Akşam üzeri;
Haşlanmış sebzelerden oluşan güzel bir sebze yemeği, yaklaşık olarak 100 gram ızgara et, yarım kase yoğurt ile akşam üzerini tamamlamış oluyoruz. Geceleri yatmadan önce bir bardak süt ile kış diyetinin ilk gününü tamamlamış oluyoruz. Gün içerisinde bazı egzersiz hareketleri yaparak yemeklerden sonra yürüyüş yaparak bu diyet programını uygulamanız daha yararlıdır.

KIŞ DİYETİNDE İKİNCİ GÜN


Sabahları iki kibrit kutusu kadar kaşar peyniri, şekersiz yeşil çayımız ve 3-4 adet zeytin. Bunun yanında bir adet dilimlenmiş kepekli ekmek yenebilir. Kızartmadan yemeniz yağ almanızı engeller.

Öğlen yemeği;
Bir kase yoğurt, 4-5 adet ızgara köfte ile öğlen yemeğini tamamlıyoruz.

Akşam üzeri; Meyvelerden bir adet armut ve yanında portakal suyu ile akşam üzeri öğününüde atlatmış oluyorsunuz.

Akşam; Haşlanmış ıspanaklar yada brokoli bunun yanında deniz ürünlerinden herhangi bir balığı ızgarada yiyebilirsiniz. Geceleri yatmadan önce yağsız süt ile kış diyeti programını iki gün olarak tamamlamış oluyorsunuz.

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>