>

MAGAZİN

Tarkan'a Krallar Gibi Karşılama!

Pop yıldızı Tarkan, 6 Ekim'de vereceği konser öncesi geldiği Adana'da devlet büyüğü gibi karşılandı.!
 
   
 
 
     
VİP çıkışında kendisini bekleyen resmi plakalı araca binerek kalacağı Hiltonsa'ya geçen Tarkan'ın yakın korumaları da yine resmi plakalı aracı kullandı. Tarkan'ın gelişi nedeniyle Adana Havaalanı çıkışında normalin üzerinde bir yoğunluk yaşandı.

Sanatçıyı yakındna görmek isteyen hayranları havaalanında trafiği kilitledi. Otel girşinde araçtan indiği sırada cep telefonunu düşüren Tarkan menejeri ile küçük bir kriz yaşadı. Yere düşen cep telefonunu kendisinden önce eğilerek almak isteyen menejerine sert şekilde bakan sanatçı cep telefonunu alarak otel giriş kapısına yöneldi. Tarkan'ın geçtiğimiz ay bir petrol firmasının sponsorluğunda gerçekleştirdiği konser için geldiği Adana'da konakladığı Hiltonsa yetkililerinin talebi üzerine otelin tam karşısında bulunan Sabancı Merkez camii'nin kandilleri yakılmış ve olay Türkiye genelinde büyük yankı uyandırmıştı.

Bu tartışmalar nedeniyle Tarkan'ın geldiği gece gözler yine Sabancı Merkez Camii'ne çevrildi. Kandiller yine yanıyordu ancak gerekçe bu kez farklıydı. Adana Müftülüğü, yalnızca özel dini günlerde yaktığı kandilleri görsel açıdan güzel olduğu gerekçesiyle son bir aydır sürekli açık tutuyordu.
Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>