>

GÜZELLİK

Elleriniz için yoğun koruma...

Ellerimiz su, güneş, soguk hava gibi dış etkenlerle karşı karşıyadır ve çogu zaman da korumasızdır.Bu nedenle sürekli bir bakıma ihtiyacı vardır. M.Asam Lifting El kremi ile ellerinize daha sağlıklı bakım yapabilirsiniz.
 
   
 
 
     
Lifting El kremi(İntensiv –Lifting Handcreme)

Elleriniz için yoğun koruma.

Ellerimiz su, güneş,soguk hava gibi dış etkenlerle karşı karşıyadır ve çogu zaman da korumasızdır.Bu nedenle sürekli bir bakıma ihtiyacı vardır.

M.Asam el kremi cildi çevre etkenlerine karşı koruyan ,yeni kolajen ve elastiki lifler oluşturabilen C vitamini,serbest radikal yakalayıcıE vitamini ve kan dolaşımını destekleyen B3 vitamini içerir.Ana etken maddesi olan Üzüm Çekirdeği Ekstresi(OPC) cildin nem dengesini ayarlar.Cildi sıkılaştırır.Yeşil Çay antioksidan özelliğe sahiptir ve UV ışınlarına karşı etkilidir.Tırnakları güçlendirir ve elleri dış etkenlere karşı korur.İçeriğindeki Aloe Vera,Üzüm Çekirdeği Yağı(Vitamin F) ve Bademyağı cilde yoğun nem kazandırır ve hücre yenilenmesinde etkilidir.El Kremi düzenli kullanıldığında içerdiği C vitamini sayesinde pigment lekelerini azaltır,yaşlılık lekelerinin oluşmasını engeller.

M.Asam Lifting El Kremi Almanya'dan ithal edilmekte ve sadece yetkili eczanelerde satılmaktadır.

www.fulsam.com.trFavorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>