>

GÜZELLİK

Lomi Lomi Festivali

Monotonluktan sıkıldım diyor ve ilgiç bir ambiansta yazın en sıcak günlerini geçirmek istiyorsanız, ‘Lomi Lomi Masajı’ sizleri bekliyor.
 
   
 
 
     

15 Temmuz 15 Ağustos tarihleri arasında, Hawai’nin tropikal tatlarını tadacağınız, geleneksel masajı Lomi Lomi’yle derinden gevşemenın keyfine varacağınız, egzotik Nua mekanlarında, stresten arınacağınız ilginç bir deneyim için, Avrupa’nın en donanımlı wellness spa’sı Richmond /Nua Wellness- Spa’ ‘Lomi Lomi Hawai Festivali’ni deneyin.
Hawai dilinde, masaj anlamına gelen Lomi Lomi konusunda uzun yıllar Hawai’de yaşayarak bir Şaman’dan bu konuda ders alan Gabi Sterff yönetiminde yapılacak olan masajlar, size bugune kadar yaşamadığınız bir masaj deneyimi yaşatacak. Lomi Lomi’nin farklı ve daha spiritüel bir kolu olan, Lomi Lomi Nui masajını da özel seanslar halinde misafirlerine verecek olan Sterff, bu özel masaj için Hawai’de 8 sene tapınak eğitimi aldı. Dua’ların hakim olduğu bu 1 saatlik macera sonrasında kendinizi hem bedenen hem de zihnen bir bebek kadar rahat ve hafif hissedeceksiniz.Lomi Lomi’deki en önemli steplerden biri olan Hawai dansıyla birleştirilerek yapılan Lomi Lomi masajları, tamamen el yapımı ve meyve özlerinden yapılan St Barth ürünleriyle yapılmaktadır.Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>