>

DİYET

Tuğba Özay’la Fitness

Türkiye’nin televizyon/video/prodüksiyon sektöründe lider iki kuruluşu, Medyapım ve İmaj, home entertainment (ev eğlencesi) ürünleri ile yepyeni bir marka oluşturdu.
 
   
 
 
     
Med-İmaj, ülkemizde bugüne kadar ağırlıklı olarak sadece yerli ve yabancı sinema filmlerinden oluşan DVD ve VCD pazarına daha önce hiçbir yerde yayınlanmamış ve DVD ve VCD meraklıları için özel olarak üretilmiş, eğitim, spor, eğlence ve çocuk programları ve filmleri sunacak.

Med-İmaj’ın piyasaya sunduğu ilk ürün "Tuğba Özay’la Fitness" benzerlerinden çok farklı olarak çeşitli açık ve kapalı mekanlarda high-definition teknolojisiyle gerçekleştirildi ve muhteşem görüntü ve ses kalitesi, widescreen ve full screen opsiyonlarıyla hem zevkle spor yapma hem de keyifli bir seyir olanağı sunuyor.

Tuğba Özay fitness , aerobik ve thai-bo egzersizlerinden oluşan sağlıklı, basit ve eğlenceli bir program ile izleyen ve uygulayanların vücutlarına şekil vermesine ve formda kalmasına yardımcı oluyor. Minimum zamanda, maksimum form için vücudun direncini arttırıyor. Bu programı uygulayabilmek için gerekenler de sadece bir adet minder, denge sağlamak için gerekli olan bir adet sandalye, 6 kg.'lık iki adet ağırlık veya 2 adet su şişesi.

Program içeriği şunlardan oluşuyor :

"Uzun Program" ; 5 dakika ısınma/10 dakika thai-bo/30 dakika bölgesel hareketler (karın, kalça ve bacaklar, omuz, kollar ve göğüs)/5 dakika stretching...

"Kısa Program" ; Günlük temposu yoğun, zamanı az ve belki de işyerinde bu egzersizleri yapmak isteyecek izleyiciler için uzun programın 10 dakikalık alternatif bir versiyonu da bu bölümde sunulmakta...

"Tuğba Özay Foto Albüm" ; İzleyiciler çalışmalarda kendilerine yardımcı olan Tuğba Özay'ın çeşitli moda fotoğraflarından oluşan bir albümünü bu bölümde zevkle izlenebilir.

Ayrıntılı Görmek İçin Resmin Üzerine Tıklayınız...


Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>