>

DİYET

Yaza formda girin...

Perhiz yaparken kendinizi kısıtlamayın. "Düşük yağ oranına sahip ürünler" ile yemek keyfinize yazın da devam edin
 
   
 
 
     
Sofralarınızın gelenekselleşen tadı Polonez’in yeni ürün gamı "düşük yağ oranına sahip ürünler" ile sofra keyfinize yazın da devam edin

Yıllardır et ürünlerinde kalite ve hijyene önem veren ve bütün ürünlerinde %100 dana, tavuk ve hindi eti kullanan Polonez, şimdi de yeni ürün gamı "düşük yağ oranına sahip ürünler" ile yaza hazır. En fazla yağ oranı % 1 ve % 2 olan bu ürünler, sizi formda tutarken sağlığınıza da özen gösteriyor.

Polonez’in düşük yağ oranına sahip ürün gamında; ince dilimli ürünlerinden sade ya da karabiberli füme et, kekikli veya yeşil biberli hindi söğüş, hindi salam çeşitleri ve piliç jambon bulunuyor.Aynı zamanda formunuza özen gösterirken sucuk kaçamağı yapmak ya da sağlığınıza dikkat etmek istiyorsanız, Polonez’in size özel sucukları da bulunuyor. Düşük yağ oranına sahip kangal, özel ve parmak sucuk gibi ürünlerle artık diyet yapanlara sucuk yemek hayal olmayacak.


Annelere müjde

Polonez’in sağlıklı beslenme için geliştirdiği yeni ürünü "gıda boyasız sosisler" ile anneler artık çocuklarına gönül rahatlığıyla sosis yedirebilecek.

Türkiye’de ilk kez Polonez tarafından geliştirilen "gıda boyasız sosisler" sayesinde sağlıklı beslenmenin tadına varabilirsiniz.
Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>