>

DİYET

Zayıflamada yeni yöntem

Mucizevi 'Trevosa Diyeti' ile verdiğiniz kiloları asla geri almıyorsunuz Mucizevi 'Trevosa Diyeti' ile verdiğiniz kiloları asla geri almıyorsunuz.
 
   
 
 
     
Amerikalı beslenme uzmanları tarafından geliştirilen bu yeni diyet programı, vücut ağırlığının beşte birini kaybettiriyor ve ideal kilonun 5 yıl muhafaza edilmesini sağlıyor.

5 YIL SONRA BİLE AYNI KİLO
"Trevose Davranış Değiştirme Programı" adı verilen yöntem, ABD' de toplam bin 200 kişi üzerinde uygulanmış. 2 yıllık programı sonuna kadar götürebilmiş katılımcılar, vücut ağırlıklarının yüzde 19.3' ünü atmayı başarmış. Uzmanlar, diyetten 5 yıl sonra dahi katılımcıların yüzde 10' unun ideal kilolarını koruduklarını belirtirken, ancak programı sonuna kadar sürdürebilmenin güçlüğünü de vurguluyorlar.

DİYET HAPINDAN ÇOK DAHA İYİ
Diyet hapını kullanarak kilo verenler ile bu diyeti uygulayanlar arasında yapılan bir karşılaştırmada, programa katılanlar 2.4 kat fazla kilo vermiş. Diyet ilaçları ve 'mucize' rejimlerin aksine Trevose diyeti, iyi beslenme, düzenli kalori hesabı, egzersiz, haftalık tartılma ve destek grupları yardımıyla aşama aşama kilo kaybını hedefliyor.

PapatyaFavorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>