>

DİZİ

‘Baş Belası’ 20 Haziran Pazar Akşamı ATV’de Başlıyor

Yapımcılığını Fatih Enes Ömeroğlu’nun, yapımını ARC Film yaptığı, çok yakında atv’de ekrana yolculuğuna başlayacak ‘Baş Belası’ndan yeni bir fragman yayınlandı.
 
   
 
 
     

‘Baş Belası’ 20 Haziran Pazar akşamı atv’de ekran yolculuğuna başlıyor. Başrollerinde İrem Helvacıoğlu ve Seçkin Özdemir’in yer aldığı dizide, eğlenceli ve heyecan yüklü hikayesi ile yaz ekranının fenomen dizisi olmaya hazırlanıyor.

Dizinin yeni fragmanında, gizemli bir cinayet soruşturmasında birlikte çalışmak zorunda kalan, birbirine taban tabana zıt karakterdeki cinayet büro baş komiseri Şahin ve çocukluğundan beri polisiyeye ilgi duyan psikolog İpek’in eğlenceli öyküsünden ilk ipuçları yer aldı.

Yönetmenliğini Murat Onbul’un üstlendiği dizide başroldeki İrem Helvacıoğlu ve Seçkin Özdemir’e deneyimli oyuncular Dilara Aksüyek, Bülent Düzgünoğlu, Neşe Baykent, Taner Rumeli, Yılmaz Kunt, Buçe Buse Kahraman, Ali Mert Yavuzcan, Ergül Miray Şahin, Özgür Cem Tuğluk’un eşlik ediyor.

‘Baş Belası’, 20 Haziran Pazar akşamı ATV’de başlıyor…

KÜNYE
Yönetmen : Murat Onbul
Yapımcı : Fatih Enes Ömeroğlu
Yapım : ARC Film
Senaryo : Gülsev Karagöz, Zafer Özer Çetinel, Ahmet Orçun Okşar,
Ramazan Demirli
Müzik : Ayşe Önder, Ümit Önder, Mayki Murat Başaran
İdari Yapımcı : Uğur Atukman Taban, Itır Özoflu
Genel Koordinatör : Necmi Kolayca
Uygulayıcı Yapımcı : Bedrana Meriç
Görüntü Yönetmeni : Burak Demirdelen
Sanat Yönetmeni : Duygu Sönmez
Oyuncular : İrem Helvacıoğlu, Seçkin Özdemir, Dilara Aksüyek, Bülent Düzgünoğlu, Neşe Baykent, Taner Rumeli, Yılmaz Kunt, Buçe Buse Kahraman, Ali Mert Yavuzcan, Ergül Miray Şahin, Özgür Cem Tuğluk, Eyüp Mert İlkıs


 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>