>

DİZİ

Şimdi FOX Zamanı

Fox yeni sezonda da rengarenk ve göz alıcı…
 
   
 
 
     

FOX yeni yayın dönemine, renkli, ışıl ışıl ve iddialı bir giriş yaptı. FOX’un göz kamaştıran kadrosu, yeni sezon tanıtım filminde samimi, dinamik ve eğlenceli görüntülerle kamera karşına geçti. Yeni sezonda ekrana gelecek yapımlarda rol alan 33 ünlü isim aynı sahnede buluştu. Yönetmenliğini dünyaca ünlü yönetmen Matt Losasso’nun üstlendiği tanıtım filminin perde arkasında eğlenceli ve samimi anlar yaşandı. İzleyiciler tanıtım filmi ve yeni sezon hakkındaki görüşlerini #şimdiFOXzamanı etiketi ile sosyal medyada paylaştı.

Yeni sezonda FOX ekranlarında yayınlanacak yapımlarda rol alan birbirinden ünlü isimler, tanıtım filmi için aynı sahneyi paylaştı. Geçtiğimiz sezon heyecanlı final bölümleri ardından yeni sezonda izleyiciyle buluşacak olan Aşk Yeniden, Karagül, O Hayat Benim, Kiraz Mevsimi, Kocamın Ailesi ve Unutma Beni dizi oyuncularının yanı sıra yaz sezonunda büyük ilgi görerek yeni sezonda FOX ekranlarında yayınlanmaya devam edecek olan Adı Mutluluk ve İnadına Aşk dizi oyuncuları tanıtım filminin perde arkasında eğlenceli anlar yaşadı. FOX ekranlarında bu sezon yeni evlilik programıyla ekranlara dönen Zuhal Topal ve FOX Haber ekibi de eğlenceli çekimlerde aynı sahneyi paylaştı. FOX yeni sezon tanıtımı için çekilen filmin kamera arkası, en az ekrana yansıyan görüntüler kadar renkliydi. Çekimlerde eğlenceli görüntüler kaydedilirken, aynı sahneyi paylaşan oyuncular yeni sezonla ilgili ipuçları verdi.

Aşk Yeniden Ekranlara Geri Döndü

Samimi, eğlenceli ve dinamik geçen çekimlerde “Aşk Yeniden” dizisinin başrol oyuncuları Özge Özpirinçci ve Buğra Gülsoy yeni sezon tanıtım filmi için kamera karşısına geçti. Geçtiğimiz sezon bindikleri uçağın düşme tehlikesiyle karşılaşan Fatih ve Zeynep’i yeni sezonda neler beklediği ile ilgili ipuçları verdi. Özge Özpirinçci “Fatih tabi ki uçağı kurtaracak, Fatih her şeyi halleder” derken, Buğra Gülsoy, “Fatih uçağı güvenli bir şekilde indiriyor ama sonrasında acaba neler olacak?” diyerek heyecanı arttırdı. İkili, yeni sezonda izleyiciyi daha tempolu bir Aşk Yeniden beklediğinin müjdesini vererek, yeni sırların ortaya çıkmasıyla ilgili ipuçları verdi.

Karagül’de Çarpıcı Gelişmeler

FOX’ta üç sezondur başarılı bir grafik çizen Karagül, Şamverdi Konağı’nda gerçekleşecek çarpıcı gelişmelerle Ekim ayında ekranlara geri dönecek. Deneyimli isimlerden oluşan Karagül dizi oyuncuları Ece Uslu, Mesut Akusta, Özlem Conker, Saruhan Hünal ve Şerif Sezer, FOX’un yeni sezon tanıtımları için bir araya gelen isimler arasındaydı. Yeni sezonda yeni isimlerin de oyuncu kadrosuna ekleneceği Karagül’ün Kendal Ağa’sı Mesut Akusta, “Yeni sezonda izleyiciler ters köşe olacak, büyük sürprizlerle seyirciyi şaşkına çevireceğiz.” dedi. Çekimleri Halfeti’de yapılan dizinin başrol oyuncularından Ece Uslu, set ortamıyla ilgili “Set ortamımız çok keyifli, herkes birbiriyle uyumlu. Artık aile gibi olduk. Yakınlarımızdan ailemizden daha fazla ekiple birlikteyiz. Biz hem çok eğlenen hem de çok çalışan bir ekibiz.” dedi.

Kiraz Mevsimi’nde Mutluluk Rüzgarları

Geçen sezonun reyting rekortmeni Kiraz Mevsimi, yeni sezonda iddialı senaryosu ve oyuncularıyla FOX ekranlarında izleyiciyle buluşmaya hazırlanıyor. Dünyanın en önemli TV organizasyonu ‘Seul Drama Ödülleri’nde finale kalan Kiraz Mevsimi’nin sevilen oyuncuları Özge Gürel, Serkan Çayoğlu, Nilperi Şahinkaya ve Dağhan Küllegeç yeni sezon tanıtım filmi çekimleri için bir araya geldi. Serkan Çayoğlu, ”Yeni sezonda küçük bir kaçamağımız olacak” diyerek Roma çekimlerinden bahsetti. Özge Gürel ise “İzleyici bütün sezon Öykü ve Ayaz için mutluluk bekledi, bu sezon izleyici de biz de çok mutlu olacağız.” dedi.

O Hayat Benim’de Dengeler Değişiyor


Hayatı ve aşkının peşinden koşan Bahar, Efsun ve Ateş’in sürükleyici hikayesini izleyiciyle buluşturan O Hayat Benim’in başrolleri Ezgi Asaroğlu, Keremcem ve Ceren Moray, FOX’un yeni sezon tanıtım filmi için kamera karşısına geçti. Çekimlerin kamera arkasında da eğlenceli anlar yaşayan üçlü, yeni sezonda izleyiciyi bekleyen hikayelerle ilgili ipuçları verdi. Bahar rolüne can veren Ezgi Asaroğlu, “Seyirci, yeni sezonda beklediği tırmanışı görecek. Bu sezon dengelerin değiştiği ve daha aksiyonlu bir O Hayat Benim ile izleyiciyle buluşacağız.” diyerek müjde verdi. Keremcem ise 20 Eylül Pazar günü geri dönecek yeni sezonla ilgili “O Hayat Benim’de yepyeni bir sayfa açılıyor. Yeni oyuncu arkadaşlarımızın da ekleneceği yeni sezonda sırlar ortaya çıkıyor.” dedi.

Kocamın Ailesi’nde Sular Durulmuyor

Geçtiğimiz yıl FOX ekranlarında yayın hayatına başlayan samimi ve sevilen dizi Kocamın Ailesi yeni sezonda izleyiciyle buluşmak için çekimlere başladı. Çekimlerin öncesinde FOX yeni sezon tanıtımlarına katılan Yeliz Kuvancı, Gökhan Alkan ve çocuk oyuncu Beren Gökyıldız, yaz sezonu ardından Kocamın Ailesi’nde yaşanacakları anlattı. İkili, son bölümünde ailelerinden habersiz evlenen Tarık ve Güneş’in nikahının ardından patlayan silah sonrası neler olacağını merak eden izleyiciyi çok heyecanlı bir sezonun beklediğini söyledi. Yeni sezonda aileleri ve aşkları arasında kalacak Güneş ve Tarık, izleyiciye heyecanlı anlar yaşatacak.

“Adı Mutluluk” ve “İnadına Aşk” Yeni Sezonda da Ekranlarda

Yaz sezonunda FOX ekranlarında izleyiciyle buluşmasının ardından yoğun ilgi gören Adı Mutluluk dizisi oyuncuları Ezgi Eyüboğlu ve Kaan Yıldırım, FOX yeni sezon tanıtım filmi çekimlerindeki dans sahneleriyle setin enerjisini yükseltti.

Yönetmenliğini Osman Sınav’ın yaptığı, yaz sezonunun sıcaklığını ve enerjisini ekranlara taşıyan İnadına Aşk’ın oyuncuları Açelya Topaloğlu ve Can Yaman çekimlerdeki renkli sahneleri ile kamera karşısında olduğu kadar kamera arkasında da eğlenceli anlar yaşadı. İzmirli olan Açelya Topaloğlu, rolüne İstanbul’da yaşayan Trabzonluları ve Defne’ye çok benzeyen bir arkadaşını gözlemleyerek hazırlandığını söylerken, Can Yaman hayat verdiği karakter için “Yalın Aras’ı çok içselleştirdim, benzer yönlerimiz çok fazla ama ben onun kadar salaş değilim.” dedi.

Zuhal Topal Ekranlara Geri Döndü

Yeni sezonda FOX’ta yayınlanan evlilik programıyla ekranlara dönen Zuhal Topal, yeni sezon tanıtım filmi çekimleri için setteydi. Ekranlara tekrar dönmenin ve seyirciyle buluşmanın heyecanını yaşadığını söyleyen Zuhal Topal yeni sezonda “Hafta içi her gün izleyiciyle buluşuyoruz. Hayırlı ve keyifli bir sezon olsun istiyorum. İzleyenler yine eski Zuhal Topal’dan izler, imzalar görecekler. Ben gülmeden ve güldürmeden duramam. Hayırlı bir işe vesile olacağız, insanları gülümsetmeyi ve mutlu etmeyi seviyorum.” dedi.

 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>